czwartek, Styczeń 3, 2019

 

W minioną sobotę 15.12 na naszych kortach na Stadionie Miejskim odbyły się mecze finałowe podsumowujące sezon 2018.

 

Rozgrywane były mecze finałowe IV, III, II ligi oraz finały turnieju Masters. Oczywiście wszystkie mecze były zacięte i stojące na wysokim poziomie.

 

Numer jeden została Małgosia Paczoska, która wygrała ligę singlową kobiet oraz ligę mixtową ze swoim partnerem Rafałem Jutrzenką.

 

Drugie miejsce zajęła Aneta Jankowska za równo w lidze singlowej kobiet jak i w lidze mixtowej wraz ze swoim mężem Robertem Jankowskim.

 

W singlu mężczyzn Paweł Stańczak potwierdził swą pozycję wygrywając z Maćkiem Żytkiewiczem plus dokładając zwycięstwo w deblu gdzie partnerem był Bartek Gorczycki.

 

Bardzo zacięte mecze odbyły się w niższych ligach, a na wyróżnienie zasługuje mecz o I miejsce w II lidze pomiędzy Robertem Nowakiem a Arturem Chodkowskim po morderczej walce wygrał Artur. Należy również poinformować, że trzy puchary odebrał dyrektor zawodów Maciek Żytkiewicz za II miejsce w singlu, II miejsce w deblu z partnerem Maćkiem Sołdanem oraz III miejsce w mixtcie z partnerką Beatą Szulkowską. Cieszymy się, że po paru latach zmagania się z chorobami powrócił do mistrzowskiej formy.

 

Po ceremonii wręczenia pucharów i nagród odbyła się część nieoficjalna gdzie przy zastawionym stole, grającej muzyce oraz przerywnikami w których mistrz gitary i śpiewu Andrzej Perski zabawiał uczestników. Nie zabrakło również tańców oraz pogawędek. Było miło i sympatycznie a ostatni zawodnicy wrócili do domu nad ranem.

 

Dziękujemy wszystkim!

 

P.S. Zapraszamy do uczestnictwa w naszych rozgrywkach również osoby, które nie są związane bezpośrednio z naszym klubem. Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.atoltenis.pl w zakładce turnieje.

 

 

 

Powrót