poniedziałek, Maj 23, 2016

Wczoraj na kortach Klubu ATOL Stegny rozegrany został Turniej Mistrzów!

Prawo występu w najważniejszym turnieju w sezonie wywalczyła sobie jedynie najlepsza ósemka zawodników, która zdobyła największą ilość punktów w turniejach eliminacyjnych.

W najmłodszej kategorii wiekowej mistrzynią klubu została Jagoda Janicka pokonując w finale Kostka Czmudę! Trzecie miejsce zajął najmłodszy zawodnik na całej imprezie Axel Myszko pokonując Marysie Wanat 2:1 w setach. Za udział w turnieju dziękujemy również Adamowi Nikielowi, Lenie Pękale oraz Ninie Radeckiej.

Mistrzynią klubu w kategorii Skrzatów Pomarańczowych została Pola Kazłowska! Po bardzo zaciętym finale pokonała Julę Szymańską 7:3 4:7 7:1. W meczu o trzecie miejsce Wiktor Zboralski okazał się lepszy od Poli Woźniak wygrywając 7:5 9:7. W turnieju udział wzięli i dzielnie walczyli Maks Janicki, Natalia Jagiełło oraz Kasia Zagórska.

W kategorii Skrzatów pierwsze miejsce zdobyła Marta Popielska! W finale pokonała faworyta turnieju Janka Czmudę 9:5. Trzecie miejsce zdobył Mateusz Kosakowski, który pokonał Miłosza Roulet. W Turnieju Mistrzów udział wzięli również Piotr Godala, Hania Kaliszuk, Jerzy Mierzejewski oraz Piotr Małowiecki.

W najstarszej kategorii wiekowej najlepszym zawodnikiem w tym sezonie został Borys Rymarczyk! W wielkim finale pokonał Oskara Oszasta 6:3. W bardzo zaciętym meczu o trzecie miejsce Marcel Bański pokonał Janka Mierzejewskiego 6:5. Do turnieju zakwalifikowali się i dzielnie w nim walczyli również Antek Pająk, Marcel Wyszyński oraz Ania Rocłowaska.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju oraz dostarczenie niesamowitych emocji. Dziękujemy kibicom za gorący doping i zapraszamy do udziału w naszych turniejach w kolejnym sezonie