TURNIEJ DEBLOWY – MAJÓWKA 2019 – HOTEL WARSZAWIANKA W JACHRANCE –2/3.05.2019
PLAN GIER:
/JEŚLI JESZCZE JAKIEŚ PARY SIĘ DOPISZĄ – WPADAJĄ KOLEJNO DO GRUP POPOŁUDNIOWYCH C i D, LUB W MIEJSCE KTÓRE SIĘ ZWOLNI… – PLAN BĘDZIE NA BIEŻĄCO ZMIENIONY…/
/DO PLAY-OFF Z KAŻDEJ GRUPY AWANSUJĄ PO 3 PARY – ZWYCIĘZCY GRUP MAJĄ WOLNY LOS W 1/8 FINAŁU…/
/UWAGA!!! PROŚBA O PUNKTUALNE PRZYBYCIE!!!/
/W GRUPACH GRAMY PEŁNEGO SETA Z PRZEWAGAMI, PRZY 6:6 TIE-BREAK, PLAY-OFF DO 9-CIU BEZ PRZEWAG…/
GRUPA A
10.00 ANDRZEJ KAMIŃSKI, MACIEJ ŻYTKIEWICZ – CZAREK PYTEL, PIOTR PACHOLCZYK
10.00 RAFAŁ JUTRZENKA, ANDRZEJ PEPEL – GERARD LESZKO, MATEUSZ NAWROCKI
11.20 ANDRZEJ KAMIŃSKI, MACIEJ ŻYTKIEWICZ – RAFAŁ JUTRZENKA, ANDRZEJ PEPEL
11.20 CZAREK PYTEL, PIOTR PACHOLCZYK – GERARD LESZKO, MATEUSZ NAWROCKI
12.40 ANDRZEJ KAMIŃSKI, MACIEJ ŻYTKIEWICZ – GERARD LESZKO, MATEUSZ NAWROCKI
12.40 CZAREK PYTEL, PIOTR PACHOLCZYK – RAFAŁ JUTRZENKA, ANDRZEJ PEPEL
GRUPA B
10.40 OLEK PIOTROWSKI, BOGDAN MATYJASEK – ROBERT JANKOWSKI, KRZYSIEK KAŁUŻA
10.40 WŁODEK MARCHWIŃSKI, MAREK KORSZEŃ – ANDRZEJ NATAŃSKI, KRZYSIEK BRONIEC
12.00 OLEK PIOTROWSKI, BOGDAN MATYJASEK – WŁODEK MARCHWIŃSKI, MAREK KORSZEŃ
12.00 ROBERT JANKOWSKI, KRZYSIEK KAŁUŻA – ANDRZEJ NATAŃSKI, KRZYSIEK BRONIEC
13.20 OLEK PIOTROWSKI, BOGDAN MATYJASEK – ANDRZEJ NATAŃSKI, KRZYSIEK BRONIEC
13.20 ROBERT JANKOWSKI, KRZYSIEK KAŁUŻA – WŁODEK MARCHWIŃSKI, MAREK KORSZEŃ
/BYĆ MOŻE ROZEGRAMY TEŻ 1/8 FINAŁU… A2/B3 I B2/A3 – ZALEŻY OD PROGNOZY POGODY NA PIĄTEK…/
GRUPA C
14.00 MARIUSZ PIORUN, MARCIN BARWIKOWSKI – ARTUR PALUSZEWSKI, ANDRZEJ DEMICKI
14.40 GRZEGORZ SOSZKA, TOMEK NOWAKOWSKI – WOJTEJ BORUCKI, JĘDRZEJ MUSIALIK
15.20 MARIUSZ PIORUN, MARCIN BARWIKOWSKI – WOJTEK BORUCKI, JĘDRZEJ MUSIALIK
16.00 ARTUR PALUSZEWSKI, ANDRZEJ DEMICKI – GRZEGORZ SOSZKA, TOMEK NOWAKOWSKI
16.40 MARIUSZ PIORUN, MARCIN NOWAKOWSKI – GRZEGORZ SOSZKA, TOMEK NOWAKOWSKI
17.20 ARTUR PALUSZEWSKI, ANDRZEJ DEMICKI – WOJTEK BORUCKI, JĘDRZEJ MUSIALIK
GRUPA D
14.00 KONRAD KLEJMENT, JACEK BERNATOWICZ – ADAM TYCZYŃSKI, KRZYSIEK TYCZYŃSKI
14.40 JAREK STYCZEŃ, JACEK JACZEWSKI – RAFAŁ FLORCZYK, SŁAWEK CHMIELEWSKI
15.20 KONRAD KLEJMENT, JACEK BERNATOWICZ – JAREK STYCZEŃ, JACEK JACZEWSKI
16.00 ADAM TYCZYŃSKI, KRZYSIEK TYCZYŃSKI – RAFAŁ FLORCZYK, SŁAWEK CHMIELEWSKI
16.40 KONRAD KLEJMENT, JACEK BERNATOWICZ – RAFAŁ FLORCZYK, SŁAWEK CHMIELEWSKI
17.20 ADAM TYCZYŃSKI, KRZYSIEK TYCZYŃSKI – JAREK STYCZEŃ, JACEK JACZEWSKI
/BYĆ MOŻE ROZEGRAMY TEŻ 1/8 FINAŁU… C3/D2 I C2/D3 – ZALEŻY OD PROGNOZY NA PIĄTEK… /
/DRABINKA ĆWIERĆFINAŁOWA ZOSTANIE WYLOSOWANA… ZWYCIĘZCY GRUP ROZSTAWIENI…/
9. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE, ZAPISY, SUGESTIE...: MACIEJ ŻYTKIEWICZ 602605845