WYNIKI TURNIEJU 27-28.08.2016
KATEGORIA
SINGIEL OPEN:
I - KACZMAREK TYMOTEUSZ
II - BARWIKOWSKI MARCIN
III - LADANYI SZANDOR
IV - PIOTROWSKI ALEKSANDER
+50:
I - NASKRĘCKI LESZEK
II - PACHOLCZYK PIOTR
III - KORSZEŃ MAREK
IV - PIETRZYKOWSKI PIOTR
DEBEL MĘSKI:
I - BARWIKOWSKI MARCIN, KACZMAREK TYMOTEUSZ
II - GÓRKIER MACIEJ, MĄDRY ARTUR
III - PIORUN MARIUSZ, SMYREK PIOTR
SINGIEL KOBIET:
I - BOROWY BEATA
II - KOWALCZYK KASIA
III - PTAK MAGDALENA
MIXT:
I - BOROWY BEATA, GÓRKIER MACIEJ
II - BOGUSZEWICZ MONIKA, SIPEREK MARCIN
III - PTAK MAGDALENA, PIORUN MARIUSZ
DEBEL MĘSKI - GRUPY
GRUPA A PIASKI SOBOTA 9.00 |
GRUPA B PIASKI SOBOTA 9.00
|
GRUPA C PIASKI SOBOTA 9.00 |
GRUPA D STADION SOBOTA 17.00 |
GRUPA E PIASKI SOBOTA 15.30 |
GRUPA F PIASKI SOBOTA 15.30 |
|
PALUSZEWSKI KAMIŃSKI |
SOSZKA WEHNHAM |
KACZMAREK BARWIKOWSKI |
GÓRKIER MĄDRY |
SMYREK PIORUN |
WITESZCZAK B. PIOTROWWSKI |
|
BARTOSZEWICZ MĄKA |
JUTRZENKA STAŃCZAK |
KUREK SIPEREK |
KAMIŃSKI PEPEL |
GORCZYCKI CISZKOWSKI |
WITESZCZAK C. ŻYTKIEWICZ |
|
BESZCZYŃSKI SÓJKA |
ZAKOLSKI ZALEWSKI |
CHMIELWESKI MATEJKO |
NOWAKOWSKI PACHOLCZYK |
MARCHWIŃSKI KORSZEŃ |
KUROWSKI GOŁĘBIEWSKI |
|
|
NOWAK GÓRALCZYK |
DZIEDZIC DZIEDZIC |
TYCZYŃSKI TYCZYŃSKI |
LESZKO OSTROWSKI |
SINGIEL KOBIET - GRUPY
GRUPA A STADION – SOBOTA 10.00 |
GRUPA B STADION – SOBOTA 9.00
|
GRUPA C STADION - SOBOTA 9.30 |
|
BRONIEC GRAŻYNA |
ŁACIAK NATALIA |
BOROWY BEATA |
|
PTAK MAGDA |
KOWALCZYK KATARZYNA |
MATYJASEK GRAŻYNA |
|
ŻUCHOWSKA ANIA |
ZAKRZEWSKA AGNIESZKA |
WOJCIECHOWSKA KATARZYNA |
|
KWIETNIEWSKA ALINA |
JĘDRZEJCZYK MAŁGORZATA |
|
MIXT -GRUPY
GRUPA A PIASKI – NIEDZ 9.00 |
GRUPA B PIASKI – NIEDZ 9.00 |
GRUPA C STADION NIEDZ 9.00 |
GRUPA D STADION NIEDZ 9.00 |
|
NIEWINOWSKA M. SOŁDAN MACIEJ |
PTAK MAGDA PIORUN MARIUSZ |
BOROWY BEATA GÓRKIER MACIEJ |
JĘDRZEJCZYK MAGDA SHAHIDIPAUR M. |
|
STĘPNIEWSKA EWA STĘPNIEWSKI JERZY |
SZULKOWSKA BEATA CHMIELEWSKI S. |
SZWERYN ZUZIA PEPEL ANDRZEJ |
SZĘDZIELASZ BOŻENA KONOPKA STANISŁAW |
|
CHOJNACKA IZA SMYREK PIOTR |
KLAMCZYŃSKA J. LESZKO GERARD |
FLIS MONIKA SIPEREK MARCIN |
CHOJNOWSKA H. AHMADI FILIP |
|
KOCZERSKA ANETA JUTRZENKA RAFAŁ |
WILCZYŃSKA ELA ŻYTKIEWICZ MACIEJ |
NASKĘCKI LESZEK KOWALCZYK KASIAS |
GÓRECKA JOLA NATAŃSKI ANDRZEJ |
DEBEL I MIXT:
W GRUPACH 4-PAROWYCH: 2 SETY OD 2:2 DO 6-CIU WYGRANYCH GEMÓW, PIŁKA ŚMIERCI, SUPER TIE-BREAK PRZY 1:1 W SETACH
W GRUPACH 3-PAROWYCH: 2 SETY OD 0:0 DO 6-CIU WYGRANYCH GEMÓW, PIŁKA ŚMIERCI, SUPER TIE-BREAK PRZY 1:1 W SETACH
2 NALEPSZE PARY Z KAŻDEJ GRUPY AWANSUJĄ DO PLAY OFF
MECZE PLAY-OFF 2 SETY OD 2:2…. J.W.
SINGIEL KOBIET:
W GRUPACH 4-OSOBOWYCH: 1 PEŁNY SET, PIŁKA ŚMIERCI
W GRUPACH 3-OSOBOWYCH: 2 SETY OD 2:2 DO 6-CIU WYGRANYCH GEMÓW, PIŁKA ŚMIERCI, SUPER TIE-BREAK PRZY 1:1 W SETACH
DO PLAY-OFF AWANSUJĄ DWIE NAJLEPSZE ZAWODNICZKI Z KAŻDEJ GRUPY
MECZE PLAY OFF: 1 PEŁNY SET PIŁKA ŚMIERCI
O KOLEJNOŚCI W GRUPACH DECYDUJĄ:
-
ILOŚĆ ZWYCIĘSTW
-
BILANS SETÓW
-
BILANS GEMÓW
-
MECZ BEZPOŚREDNI
03.09.2016 SOBOTA (PIASKI)
03.09.2016 SOBOTA (STADION)
04.09.2016 NIEDZIELA (PIASKI)
04.09.2016 NIEDZIELA (STADION)
PODZIAŁ NA GRUPY SINGIEL OPEN, SINGIEL 50+
GRUPA A SINGIEL 50+ GODZ. 10.00-16.00 STADION |
GRUPA B SINGIEL 50+ GODZ. 10.00-16.00 STADION |
GRUPA C SINGIEL OPEN GODZ. 09.00-14.00 PIASKI |
GRUPA D SINGIEL OPEN GODZ. 14.00-19.00 PIASKI |
BESZCZYŃSKI WIESŁAW PACHOLCZYK PIOTR CHMIELEWSKI SŁAWOMIR WARZECHA ROBERT BORUCKI WOJCIECH |
KORSZEŃ MAREK NASKRĘCKI LESZEK PIETRZYKOWSKI PIOTR KUROWSKI PIOTR STĘPNIEWSKI JERZY |
LADANYI SANDOR JACHIMEK TOMASZ BORZĘCKI PATRYK GROCHOWSKI MARIUSZ |
BARWIKOWSKI MARCIN ZAKOLSKI SŁAWOMIR PEPEL ANDRZEJ PALUSZEWSKI ARTUR |
GRUPA E SINGIEL OPEN GODZ. 14.00-18.30 PIASKI |
GRUPA F SINGIEL OPEN GODZ. 09.00-14.00 PIASKI |
||
KACZMAREK TYMOTEUSZ STAŃCZAK PAWEŁ KAMIŃSKI ANDRZEJ KŁOS KACPER |
PIOTROWSKI ALEKSANDER PIORUN MARIUSZ ŻYTKIEWICZ MACIEJ MATEJKO KRZYSZTOF |
Z GRUP 5-OSOBOWYCH DO PLAY-OFF AWANSUJĄ MIEJSCA I-III,
Z GRUP 4-OSOBOWYCH I 3-OSOBOWYCH DO PLAY-OFF AWANSUJĄ MIEJSCA I-II,
MECZE PLAY-OFF BĘDĄ ROZGRYWANE W NIEDZIELE 28.08 OD GODZ. 10.00 DO 16.00
PLAN GIER – ATOL STADION
LEGIONOWO UL. PARKOWA 27 - TEREN STADIONU MIEJSKIEGO
SOBOTA 27.08.2016
KORT NR 1 ATOL STADION UL. PARKOWA |
KORT NR 2 ATOL STADION UL. PARKOWA |
GODZ. 10.00BESZCZYŃSKI WIESŁAW6/4 5/6 3/10ROBERT WARZECHA |
GODZ. 10.00PIETRZYKOWSKI JAROSŁAW6/2 6/3KUROWSKI PIOTR |
10.40PACHOLCZYK PIOTR6/3 6/2BORUCKI WOJCIECH |
11.00KORSZEŃ MAREK2/6 3/6NASKRĘCKI LESZEK |
11.20BESZCZYŃSKI WIESŁAW6/3 6/3CHMIELEWSKI SŁAWOMIR |
11.20KORSZEŃ MAREK6/2 6/2STĘPNIEWSKI JERZY |
12.00WARZECHA ROBERT6/4 6/3BORUCKI WOJCIECH |
12.00NASKRĘCKI LESZEK6/4 6/2PIETRZYKOWSKI JAROSŁAW |
12.40BESZCZYŃSKI WIESŁAW2/6 2/6PACHOLCZYK PIOTR |
12.40KORSZEŃ MAREK6/3 6/2KUROWSKI PIOTR |
13.20CHMIELEWSKI SŁAWOMIR4/6 3/6ROBERT WARZECHA |
13.20NASKRĘCKI LESZEK6/2 6/2STĘPNIEWSKI JERZY |
14.00PACHOLCZYK PIOTR6/2 6/4CHMIELEWSKI SŁAWOMIR |
14.00KORSZEŃ MAREK7/6 4/6 5/10PIETRZYKOWSKI JAROSŁAW |
14.40PACHOLCZYK PIOTR6/4 6/5WARZECHA ROBERT |
14.40KUROWSKI PIOTR6/2 6/2STĘPNIEWSKI JERZY |
15.20NASKRĘCKI LESZEK6/2 6/2KUROWSKI PIOTR |
15.20PIETRZYKOWSKI JAROSŁAW6/2 6/2STĘPNIEWSKI JERZY |
ROZEGRANY 26.08BORUCKI WOJCIECH6/2 6/3CHMIELEWSKI SŁAWOMIR |
ROZEGRANY 26.08BORUCKI WOJCIECH6/2 4/6 3/10BESZCZYŃSKI WIESŁAW |
PLAN GIER – ATOL PIASKI
LEGIONOWO UL. ZEGRZYŃSKA 3 - WJAZD OD UL. PIASKOWEJ
SOBOTA 27.08.2016
KORT NR 1 ATOL PIASKI UL. PIASKOWA |
KORT NR 2 ATOL PIASKI UL. PIASKOWA |
9.00LADANYI SANDOR6/2 6/4JACHIMEK TOMASZ |
9.00PIOTROWSKI ALEKSANDER6/2 6/2PIORUN MARIUSZ |
9.50BORZĘCKI PATRYK6/3 6/4GROCHOWSKI MARIUSZ |
9.50ŻYTKIEWICZ MACIEJ7/6 6/2MATEJKO KRZYSZTOF |
10.40LADANYI SANDOR6/3 6/4BORZĘCKI PATRYK |
10.40PIOTROWSKI ALEKSANDER6/2 6/3ŻYTKIEWICZ MACIEJ |
11.30JACHIMEK TOMASZ6/4 6/2GROCHOWSKI MARIUSZ |
11.30PIORUN MARIUSZ6/2 6/2MATEJKO KRZYSZTOF |
12.20LADANYI SANDOR6/3 6/3GROCHOWSKI MARIUSZ |
12.20PIOTROWSKI ALEKSANDER6/2 6/2MATEJKO KRZYSZTOF |
13.10BORZĘCKI PATRYK3/6 4/6LADANYI SANDOR |
13.10PIORUN MARIUSZ6/7 2/6ŻYTKIEWICZ MACIEJ |
14.00BARWIKOWSKI MARCIN6/3 6/2PALUSZEWSKI ARTUR |
14.00KACZMAREK TYMOTEUSZ6/3 6/2STAŃCZAK PAWEŁ |
14.50ZAKOLSKI SŁAWOMIR6/4 4/6 10/4PEPEL ANDRZEJ |
14.50KŁOS PATRYK4/6 4/6KAMIŃSKI ANDRZEJ |
15.40BARWIKOWSKI MARCIN6/4 6/2PEPEL ANDRZEJ |
15.40KACZMAREK TYMOTEUSZ6/2 6/4KŁOS KACPER |
16.30ZAKOLSKI SŁAWOMIR6/2 6/3PALUSZEWSKI ARTUR |
16.30KAMIŃSKI ANDRZEJ4/6 5/7STAŃCZAK PAWEŁ |
17.20BARWIKOWSKI MARCIN6/2 6/2ZAKOLSKI SŁAWOMIR |
17:20KACZMAREK TYMOTEUSZ6/3 6/4KAMIŃSKI ANDRZEJ |
18.10PEPEL ANDRZEJ2/6 2/6PALUSZEWSKI ARTUR |
18:10STAŃCZAK PAWEŁ6/2 6/3KŁOS KACPER |
PLAN GIER – ATOL STADION
LEGIONOWO UL. PARKOWA 27 - TEREN STADIONU MIEJSKIEGO
NIEDZIELA 28.08.2016
KORT NR 1 ATOL STADION UL. PARKOWA |
KORT NR 2 ATOL STADION UL. PARKOWA |
10.00ĆWIERĆFINAŁ +50BESZCZYŃSKI5/7 4/6PIETRZYKOWSKI |
10.00ĆWIERĆFINAŁ +50WARZECHA3/6 4/6KORSZEŃ |
11.00PÓŁFINAŁ +50PACHOLCZYK6/4 6/2PIETRZYKOWSKI |
11.00PÓŁFINAŁ +50NASKRĘCKI6/2 6/2KORSZEŃ |
12.00PÓŁFINAŁ OPENPIOTROWSKI ALEKSANDER6/4 3/6 6/10BARWIKOWSKI MARCIN |
12.00PÓŁFINAŁ OPENLADANYI SANDOR5/7 6/7KACZMAREK TYMOTEUSZ |
13.00O 3. MIEJSCE +50KORSZEŃ6/3 6/3PIETRZYKOWSKI |
13.00O 3. MIEJSCE OPENLADANYI SANDOR6/4 6/4PIOTROWSKI ALEKSANDER |
14.00FINAŁ +50NASKRĘCKI6/3 6/4PACHOLCZYK |
|
15.00FINAŁ OPENKACZMAREK TYMOTEUSZ3/6 7/6 10/8BARWIKOWSKI MARCIIN |
PLAN GIER – ATOL PIASKI
LEGIONOWO UL. ZEGRZYŃSKA 3 - WJAZD OD UL. PIASKOWEJ
NIEDZIELA 28.08.2016
KORT NR 1 ATOL PIASKI UL. PIASKOWA |
KORT NR 2 ATOL PIASKI UL. PIASKOWA |
10.00LADANYI SANDOR6/3 6/3ZAKOLSKI SŁAWOMIR |
10.00ŻYTKIEWICZ MACIEJ2/6 4/6KACZMAREK TYMOTEUSZ |
11.00BARWIKOWSKI MARCIN6/7 6/2 11/9BORZĘCKI PATRYK |
11.00PIOTROWSKI ALEKSANDER7/5 6/4STAŃCZAK PAWEŁ |
C.D. NA STADIONIE |
C.D. NA STADIONIE |