niedziela, Maj 20, 2018
Wczoraj na kortach naszego klubu na Stegnach mieliśmy podwójna okazję do świętowania. Po pierwsze odbył się ostatni w tym sezonie turniej z cyklu Atol Stegny Super Puchar i znamy już zawodników którzy awansowali do Turnieju Mistrzów, a po drugie urodziny tego dnia obchodziła nasza kochana trenerka Ola :)
 
Turniej rozpoczął się od złożenia życzeń, odśpiewania gromkiego sto lat oraz degustacji tortów i ciast. Tak wzmocnieni zawodnicy przystąpili do rywalizacji w trzech grupach wiekowych.
 
W kategorii Krasnali najlepsza okazała się Michalina Iwanowska. Drugie miejsce wywalczył Bruno Woźniak a trzecia była Martyna Janiszewska.
 
Najliczniej reprezentowaną grupę Skrzatów wygrał Wiktor Zboralski, który w finale pokonał Michała Grotthussa 2:1 w setach. Puchar za trzecie miejsce wywalczył Kostek Czmuda pokonując Jagodę Janicką, która w turnieju startowała dzień po zdjęciu gipsu z lewej ręki.
 
W kategorii Młodzików po raz trzeci w tym sezonie tryumfował Janek Czmuda. Tym razem w finale pokonał 6:4 Jerzego Mierzejewskiego. Trzecie miejsce po zwycięstwie 6:3 z Julą Szymańską zajął debiutujący w rozgrywkach turniejowych Mikołaj Sosnowski.
Powrót