poniedziałek, Październik 19, 2015

W dniu 18.10.2015 na kortach Klubu Tenisowego Atol Stegny rozegrana została pierwsza runda Tenisowego Superpucharu w kategorii Krasnali, Skrzatów oraz Młodzików.

W najmłodszej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajęła Pola Kazłowska, która pokonała w finale Lenę Rymarczyk 11:4. Mecz o trzecie miejsce z Niną Radecką wygrała Weronika Klepacz 11:2.

Najlepszym Skrzatem okazał się Janek Czmuda. W meczu o pierwsze miejsce pokonał Jerzego Mierzejewskiego 11:7. Trzecie miejsce zdobył Grzesiek Zapała, który pokonał ubiegłorocznego vice mistrza klubu Marka Majszyka 11:8.

Kategorię wiekową Młodzików wygrał Borys Rymarczyk. W finale pokonał Oskara Oszasta 6:2. Trzecie miejsce w najstarszej kategorii wiekowej zając Janek Mierzejewski pokonując Marcela Bańskiego 6:5.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju oraz zaciętą, sportową walkę. Przed nami zima i dużo czasu na treningi przed kolejnym turniejem z cyklu Superpucharu, który odbędzie się na wiosnę.

Punktacja po pierwszej rundzie Superpucharu.