poniedziałek, Październik 10, 2016

Wczoraj na kortach naszego klubu rozegrany został pierwszy w tym sezonie turniej z cyklu Atol Stegny Super Puchar. W czterech kategoriach wiekowych rywalizowało ponad czterdziestu zawodników.

W najmłodszej kategorii wiekowej najlepszym Krasnalem okazał się Kostek Czmuda, który w finale pokonał Lenę Pękałe 9:4. Trzecie miejsce zdobyła Jagoda Janicka, wygrywając z Adamam Nikielem.

Grupa Skrzatów była najliczniej reprezentowana. Rywalizowało w niej ponad dwudziestu graczy. Najlepszy okazał się Mateusz Kossakowski. W finale pokonał Jacka Sekutera 9:7. Trzecie miejsce wywalczył Jerzy Mierzejewski, który pokonał Polę Kazłowską 9:3.

W kategorii Młodzików pierwsze miejsce zajął Mikołaj Ciszewski, który wygrał 6:2 z Anią Rocławską. W meczu o trzecie miejsce Marcel Wyszyński pokonał najmłodszego uczestnika turnieju Janka Czmudę 6:3.

Najstarszą kategorię zdominowała Patrycja Pont, która w całym turnieju przegrała tylko jednego gema. W finale pokonała Marcela Bańskiego. Pokonując Eleni Pliatsikę 6:3 Hubert Kunkel zapewnił sobie trzecie miejsce w kategorii Kadetów.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za przybycie i mamy nadzieję,że następnym razem będzie nas jeszcze więcej.

Dziękujemy również naszym fantastycznym trenerom, dzięki którym turniej przebiegał szybko i sprawnie :)