Szkoła Tenisa Atol to przede wszystkim skuteczne metody treningu i ogromna sportowa pasja! Nasz Klub Tenisowy zlokalizowany na Stegnach w Warszawie daje szansę każdemu na wkroczenie w tenisowy świat!  

Dynamiczny zespół doświadczonych trenerów, entuzjastów tenisa oddanych pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi to pewność, że znajdziesz się w rękach fachowców. Zajęcia prowadzone z zaangażowaniem, wdrażanie najnowszych metod szkolenia, profesjonalny plan treningu osobistego oraz dynamiczne zajęcia w grupach, pozwalają naszym klubowiczom na indywidualny dobór rodzaju zajęć na każdym poziomie zaawansowania.

Organizowane przez nas turnieje tenisowe i rozgrywki ligowe, to imprezy które przynoszą ich uczestnikom wiele emocji i ogromną sportową radość!

Obozy tenisowe latem i narciarskie wyjazdy w Alpy zimą są naszą propozycją aktywnego, zdrowego sposobu na spędzenie wolnego czasu! 

Oferujemy pięć całorocznych kortów ziemnych w ogrzewanych i oświetlanych halach, ściankę treningową, wygodny parking dla samochodów i rowerów, serwis sprzętu tenisowego.

Dołącz do nas! Gwarantujemy skuteczność, satysfakcję, dobrą zabawę i mocny sportowy klimat!

 

Powrót