Szkoła Tenisa Atol to przede wszystkim skuteczne metody treningu i ogromna sportowa pasja! Nasze trzy Kluby Tenisowe zlokalizowane na terenie Warszawy i Legionowa dają szansę każdemu na wkroczenie w tenisowy świat!  

Dynamiczny zespół doświadczonych trenerów, entuzjastów tenisa oddanych pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi to pewność, że znajdziesz się w rękach fachowców. Zajęcia prowadzone z zaangażowaniem, wdrażanie najnowszych metod szkolenia, profesjonalny plan treningu osobistego oraz dynamiczne zajęcia w grupach, pozwalają naszym klubowiczom na indywidualny dobór rodzaju zajęć na każdym poziomie zaawansowania.

Organizowane przez nas turnieje, rozgrywki Challengera, Ligi Tenisowe, Mistrzostwa Legionowa, to imprezy które przynoszą ich uczestnikom wiele emocji i ogromną sportową radość!

Obozy tenisowe latem i narciarskie wyjazdy w Alpy zimą są  naszą propozycją aktywnego, zdrowego sposobu na spędzenie wolnego czasu! 

Dołącz do nas! Gwarantujemy skuteczność, satysfakcję, dobrą zabawę i mocny sportowy klimat!

Grażyna Musialik & Wojciech Borucki

1997 - Warszawa  Tor Łyżwiarski Stegny - 3 całoroczne  korty ziemne, ścianka treningowa , restauracja ,parking.

2003 - Legionowo  Stadion Miejski - 2 całoroczne korty o nawierzchni ze sztucznej trawy i 2 boxy do squasha, restauracja, szatnie, parking.

2010 - Legionowo Piaski -2 całoroczne korty o nawierzchni ze sztucznej trawy, szatnie, parking.

 

Powrót