poniedziałek, Marzec 14, 2016

Druga runda Super Pucharu klubu Atol Stegny za nami! W niedzielę na naszych kortach gościliśmy ponad czterdziestu zawodników i zawodniczek w trzech kategoriach wiekowych.

W najmłodszej grupie Krasnali pierwsze miejsce zdobył Kostek Czmuda pokonując w finale debiutującą w naszych turniejach Jagodę Janicka 7:3. W meczu o trzecie miejsce Marysia Wanat wygrała z Julią Kalisz 7:3.

Kategoria Skrzatów tym razem rozegrana została w dwóch grupach. W grupie pomarańczowej tryumfował, grający swój pierwszy turniej w życiu Mikołaj Skura. W finale pokonał wracającą po półrocznej przerwie Natalię Jagiełło 9:6. W meczu o trzecie miejsce Pola Woźniak pokonała Marysię Wolską 9:4.

W kategorii Skrzatów z większym doświadczeniem turniejowym po raz drugi w tym sezonie najlepszy okazał się Janek Czmuda. W finale po bardzo zaciętym pojedynku pokonał Martę Popielska 9:7. Mecz o trzecie miejsce zakończył się zwycięstwem Mateusza Kossakowskiego, który wygrał 9:5 z Jerzym Mierzejewskim.

W najstarszej kategorii wiekowej najlepszym Młodzikiem został Oskar Oszast. W meczu o pierwsze miejsce pokonał po niezwykle zaciętym meczu Janka Mierzejewskiego 6:5. W meczu o trzecie miejsce również nie brakowało emocji. Mecz podobnie jak finał zakończył się wynikiem 6:5 i ostatecznie Ania Rocławska musiała uznać wyższość Marcela Wyszyńskiego.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i dzielną walkę w turnieju. Dziękujemy również wszystkim kibicom, którzy licznie stawili się na naszych kortach oraz naszym trenerom za świetną organizacje imprezy.

Zdjęcia z turnieju, pełne wyniki turnieju oraz klasyfikacja Super Pucharu już wkrótce na naszej stronie www.atoltanis.pl oraz facebooku.

Powrót