czwartek, Listopad 15, 2018

WYNIKI ATOL CUP SINGIEL – SOBOTA 17.11.2018

 

FINAŁ:

PAWEŁ STAŃCZAK – KUBA DZIEDZIC  6/3

 

POŁFINAŁY:

PAWEŁ STAŃCZAK – KACPER KŁOS  6/1

KUBA DZIEDZIC - BORYS BORZĘCKI  7/6

 

ĆWIERĆFINAŁY:

PAWEŁ STAŃCZAK – MACIEJ ŻYTKIEWICZ  6/1

KACPER KŁOS – ADAM LEWCZUK  6/1

BORYS BORZĘCKI – ROBERT NOWAK  6/3

KUBA DZIEDZIC – PAWEŁ DZIEDZIC  6/0

 

GRUPA A 

PAWEŁ STAŃCZAK – ROBERT NOWAK  4/6 !!!

KUBA DZIEDZIC – MACIEK KLIMKIEWICZ  6/3

PAWEŁ STAŃCZAK – MACIEJ KLIMKIEWICZ  6/2

KUBA DZIEDZIC – ROBERT NOWAK  6/1

PAWEŁ STAŃCZAK – KUBA DZIEDZIC  6/3

ROBERT NOWAK – MACIEK KLIMKIEWICZ  4/6

 

GRUPA B

BORYS BORZĘCKI – MACIEJ ŻYTKIEWICZ  6/3

KACPER KŁOS – PIOTR MACKIEWICZ  7/5  (PM 4 piłki meczowe…)

BORYS BORZĘCKI – PIOTR MACKIEWICZ  7/6

KACPER KŁOS – MACIEJ ŻYTKIEWICZ  7/6

PIOTR MACKIEWICZ – MACIEJ ŻYTKIEWICZ  3/6

KACPER KŁOS – BORYS BORZĘCKI  4/6

 

GRUPA C

ADAM LEWCZUK – PATRYK BORZĘCKI  6/2

ZBYSZEK GÓRALCZYK – PAWEŁ DZIEDZIC  2/6

ADAM LEWCZUK – PAWEŁ DZIEDZIC  3/6

ZBYSZEK GÓRALCZYK – PATRYK BORZĘCKI  1/6

ADAM LEWCZUK – ZBYSZEK GÓRALCZYK  6/2

PAWEŁ DZIEDZIC – PATRYK BORZĘCKI  3/6

 

PATRYK BORZĘCKI WYCOFAŁ SIĘ PO 1. RUNDZIE

 

 

 

 

 

 

PLAN GIER – SOBOTA 17.11.2018

 

/ODPADAJĄ OSTANIE MIEJSCA W GRUPACH/

/W 4-OSOBOWEJ 1 SET ZWYKŁY, PRZY 6:6 TIE-BREAK, W 3-OSOBOWEJ 1-SET DO 9-CIU, PRZY 8:8 TIE-BREAK – BEZ PRZEWAG/

 

GRUPA A  (STADION 13.00)

13.00 PAWEŁ STAŃCZAK – ROBERT NOWAK

13.30 KUBA DZIEDZIC – MACIEK KLIMKIEWICZ

14.00 PAWEŁ STAŃCZAK – MACIEJ KLIMKIEWICZ

14.30 KUBA DZIEDZIC – ROBERT NOWAK

15.00 PAWEŁ STAŃCZAK – KUBA DZIEDZIC

15.30 ROBERT NOWAK – MACIEK KLIMKIEWICZ

 

GRUPA B  (PASKI 13.00)

13.00 BORYS BORZĘCKI – MACIEJ ŻYTKIEWICZ

13.30 KACPER KŁOS – PIOTR MACKIEWICZ

14.00 BORYS BORZĘCKI – PIOTR MACKIEWICZ

14.30 KACPER KŁOS – MACIEJ ŻYTKIEWICZ

15.00 PIOTR MACKIEWICZ – MACIEJ ŻYTKIEWICZ

15.30 KACPER KŁOS – BORYS BORZĘCKI

 

GRUPA C  (PIASKI 13.00)

13.00 ADAM LEWCZUK – PATRYK BORZĘCKI

13.30 ZBYSZEK GÓRALCZYK – PAWEŁ DZIEDZIC

14.00 ADAM LEWCZUK – PAWEŁ DZIEDZIC

14.30 ZBYSZEK GÓRALCZYK – PATRYK BORZĘCKI

15.00 ADAM LEWCZUK – ZBYSZEK GÓRALCZYK

15.30 PAWEŁ DZIEDZIC – PATRYK BORZĘCKI

 

16.30 ĆWIERĆFINAŁY

17.30 PÓŁFINAŁY

18.00 FINAŁ I MECZ O 3. MIEJSCE

Powrót