czwartek, Październik 12, 2017

 

WIELKI FINAŁ   (NIEDZIELA 28.04.2019 – KORT CENTRALNY ATOL STADION – GODZINA 11.30)

 

MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA  –  JOLA GÓRECKA, MACIEJ ŻYTKIEWICZ

 

 

 

O 3. MIEJSCE   (SOBOTA 11.05.2019 – NIE PRZED 14.00… DO USTALENIA… - ATOL STADION)

 

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT – EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO

 

 

 

 

 

PLAN GIER MIXTOWEGO TURNIEJU MASTERS – SOBOTA 6.03.2019 – ATOL PIASKI

 

GRUPA NIEBIESKA

9.00       MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – JOLA GÓRECKA, MACIEJ ŻYTKIEWICZ

9.50       KASIA KLUCZKOWSKA, MACIEJ JAGIELSKI – PAULINA NOWAK, ROBERT NOWAK

10.40     MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA - KASIA KLUCZKOWSKA, MACIEJ JAGIELSKI

11.30     JOLA GÓRECKA, MACIEJ ŻYTKIEWICZ – ROBERT NOWAK, PAULINA NOWAK

12.20     KASIA KLUCZKOWSKA, MACIEJ JAGIELSKI - JOLA GÓRECKA, MACIEJ ŻYTKIEWICZ

13.10     MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – ROBERT NOWAK, PAULINA NOWAK

 

GRUPA CZERWONA

9.00       MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT – IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI

9.50       MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT – SANDRA PODGÓRSKA, BORYS BORZĘCKI

10.40     IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI – EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO

11.30     EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO – SANDRA PODGÓRSKA, BORYS BORZĘCKI

12.20     IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI – SANDRA PODGÓRSKA, BORYS BORZĘCKI

13.10     EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO – MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT

 

14.00-15.00        PÓŁFINAŁY

 

/FINAŁ I MECZ O 3 MIEJSCE NA GALI TENISOWEJ W DNIU 11.05.2019/

 

 

 

TURNIEJ MASTERS 06.04.2019-ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

LISTA PAR ZGŁOSZONYCH DO MIXTOWEGO TURNIEJU MASTERS

 

(SOBOTA 6.04.2019 W GODZ. 9.00-15.00 – ATOL PIASKI)

 

MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT

EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO

PAULINA NOWAK, ROBERT NOWAK

IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI

ZUZIA DUNAJ, ANDRZEJ KAMIŃSKI

JOLA GÓRECKA, MACIEJ ŻYTKIEWICZ

SANDRA PODGÓRSKA, BORYS BORZĘCKI

 

OFICJALNE LOSOWANIE GRUP „CZERWONEJ” I „NIEBIESKIEJ” W DNIU 5.04.2019 O GODZ. 14.00 NA PIASKACH

 

GRAMY DO 9-CIU WYGRANYCH GEMÓW BEZ PRZEWAG

PO 2 NAJLEPSZE PARY Z KAŻDEJ GRUPY AWANSUJĄ DO PÓŁFINAŁÓW, KTÓRE ZOSTANĄ ROZEGRANE BEZPOŚREDNIO PO ZAKOŃCZENIU SESJI ZASADNICZNEJ (OK. GODZ. 14.00)

FINAŁ I MECZ O 3 MIEJSCE ZOSTANĄ ROZEGRANE PODCZAS GALI ZAMYKAJĄCEJ SEZON W DNIU 11.05.2019 NA STADIONIE

 

DO ZOBACZENIA NA KORCIE!

 

 

 

 

 

V TURNIEJ MIXTOWY ATOLCUP – SOBOTA 23.03.2019 – WYNIKI:

 

FINAŁ:

MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO  6/0

 

PÓŁFINAY

MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI  7/5

EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO – MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, ROBERT NOWAK  7/6

 

ĆWIERĆFINAŁY:

EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO – EDYTA DUBIEL, M. NAWROCKI  6/3

IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI – ZUZIA DUNAJ, MACIEJ ŻYTKIEWICZ  7/6

 

ZUZIA DUNAJ, MACIEJ ŻYTKIEWICZ – MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, ROBERT NOWAK  9/4

ZUZIA DUNAJ, MACIEJ ŻYTKIEWICZEDYTA DUBIEL, MATEUSZ NAWROCKI  9/3

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, ROBERT NOWAK – EDYTA DUBIEL, MATEUSZ NAWROCKI  9/1

MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI  9/7

EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO – IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI  9/7

EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO – MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA  5/9

 

 

V TURNIEJ MIXTOWY ATOLCUP – SOBOTA 23.03.2019 – PIASKI

 

GRUPA  A

MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA

ZUZIA DUNAJ, MACIEJ ŻYTKIEWICZ

ZUZIA BORUCKA, ROBERT NOWAK

IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI

 

GRUPA  B

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT

EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO

MATEUSZ NAWROCKI, EDYTA DUBIEL

 

PLAN GIER (PIASKI)

 

12.00     ZUZIA DUNAJ, MACIEJ ŻYTKIEWICZ – MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA

12.0   ZUZIA BORUCKA, ROBERT NOWAK – IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI

12.4    MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT – EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO

12.40     ZUZIA DUNAJ, MACIEJ ŻYTKIEWICZ – IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI

13.20     ZUZIA BORUCKA, ROBERT NOWAK – MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA

13.30     MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT – EDYTA DUBIEL, MATEUSZ NAWROCKI

14.00     ZUZIA DUNAJ, MACIEJ ŻYTKIEWICZ – ZUZIA BORUCKA, ROBERT NOWAL

14.20     EDYTA DUBIEL, MATEUSZ NAWROCKI – EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO

14.40     MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI

 

15.15     ĆWIERĆFINAŁY

16.45     PÓŁFINAŁY

17.30     FINAŁ   

 

 

 

IV TURNIEJ MIXTOWY ATOLCUP – WYNIKI:

 

FINAŁ:

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – M. MĄCZEWSKA, K. KLEJMENT  6/3

 

PÓŁFINAŁY:

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – S. PODGÓRSKA, B. BORZĘCKI  6/1

M. MĄCZEWSKA, K. KLEJMENT – E. NIEWIADOMSKA, K. MATEJKO  6/3

 

 

ĆWIERĆFINAŁY:

S. PODGÓRKA, B. BORZĘCKI – E. OSIŃSKA, W. BESZCZYŃSKI  6/1

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – Z. DUNAJ, A. KAMIŃSKI  6/2

M. MĄCZEWSKA, K. KLEJMENT – I. PEPEL, P. OSTROWSKI  6/2

E. NIEWIADOMSKA, K. MATEJKO - J. GÓRECKA, R. NOWAK  6/1

 

ROZGRYWKI GRUPOWE:

EDYTA DUBIEL, MATEUSZ NAWROCKI – JOLA GÓRECKA, ROBERT NOWAK  2/6

SANDRA PODGÓRSKA, BORYS BORZĘCKI – IZA PEPEL, PIOTR OSTROWKI  6/3

EDYTA DUBIEL, MATEUSZ NAWROCKI – IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI  3/6

SANDRA PODGÓRSKA, BORYS BORZĘCKI – JOLA GÓRECKA, ROBERT NOWAK  7/6

EDYTA DUBIEL, MATEUSZ NOWAROCKI – SANDRA PODGÓRSKA, BORYS BORZĘCKI  2/6

ROBERT NOWAK, JOLA GÓRECKA – IZA PEPEL, PIOTR OSTROWSKI  6/2

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT – ZUZIA DUNAJ, ANDRZEJ KAMIŃSKI  9/5

MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – ZUZIA BORUCKA WOJTEK BORUCKI  9/5

EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO – ZUZIA BORUCKA, WOJTEK BORUCKI  9/4

ZUZIA DUNAJ, ANDRZEJ KAMIŃSKI – EDYTA OSIŃSKA, WIESIEK BESZCZYŃSKI 9/6

MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO  9/6

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT – EDYTA OSIŃSKA, WIESIEK BESZCZYŃSKI  9/5

 

 

 

IV TURNIEJ MIXTOWY ATOLCUP – SOBOTA 23.02.2019 – PIASKI

 

W GRUPACH GRAMY DO 9-CIU WYGRANYCH GEMÓW

PLAY-OFF 1 PEŁNY SET

Z GRUP DO ĆWIERĆFINAŁU WYCHODZĄ PO DWIE NAJLEPSZE PARY + 2 PARY „LACKY LOSER” Z 3-CICH MIEJSC, CZYLI „Z BĘBNA…”

 

GRUPA  A

EDYTA DUBIEL, MACIEJ ŻYTKIEWICZ

JOLA GÓRECKA, ROBERT NOWAK

SANDRA PODGÓRSKA, BORYS BORZĘCKI

 

GRUPA  B

MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA

EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO

ZUZIA BORUCKA, WOJTEK BORUCKI

 

GRUPA  C

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT

ZUZIA DUNAJ, ANDRZEJ KAMIŃSKI

EDYTA OSIŃSKA, WIESIEK BESZCZYŃSKI

 

PLAN GIER (PIASKI)

 

10.00  EDYTA DUBIEL, MACIEJ ŻYTKIEWICZ – JOLA GÓRECKA, ROBERT NOWAK

10.50  MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT – ZUZIA DUNAJ, ANDRZEJ KAMIŃSKI

10.50  EDYTA DUBIEL, MACIEJ ŻYTKIEWICZ – SANDRA PODGÓRSKA, BORYS BORZĘCKI

11.40  MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – ZUZIA BORUCKA WOJTEK BORUCKI

11.40  SANDRA PODGÓRSKA, BORYS BORZĘCKI – JOLA GÓRECKA, ROBERT NOWAK

12.30  EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO – ZUZIA BORUCKA, WOJTEK BORUCKI

12.30  ZUZIA DUNAJ, ANDRZEJ KAMIŃSKI – EDYTA OSIŃSKA, WIESIEK BESZCZYŃSKI

13.20  MAŁGOSIA PACZOSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – EWELINA NIEWIADOMSKA, KRZYSIEK MATEJKO

13.20  MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, KONRAD KLEJMENT – EDYTA OSIŃSKA, WIESIEK BESZCZYŃSKI

 

14.30  ĆWIERĆFINAŁY

16.30  PÓŁFINAŁY

17.30  FINAŁ

 

 

 

III TRUNIEJ MIXTOWY – SOBOTA 12.01.2019 – WYNIKI

 

FINAŁ:

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – M. MĄCZEWSKA, K. KLEJMENT  6/3

 

PÓŁFINAŁY:

M. MĄCZEWSKA, K. KLEJMENT – E. DUBIEL, M, ŻYTKIEWICZ  7/6

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – J. GÓRECKA, R. NOWAK  6/3 

 

ĆWIERĆFINAŁY:

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – E. NIEWIADOMSKA, K. MATEJKO  6/4

J. GÓRECKA, R. NOWAK – I. PEPEL, A. PEPEL  6/3

M. MĄCZEWSKA, K. KLEJMENT – Z. DUNAJ, A. KAMIŃSKI  6/3

E. DUBIEL, M. ŻYTKIEWICZ – K. KLUCZKOWSKA, M. JAGIELSKI  7/6

 

ROZGRYWKI GRUPOWE:

PACZOSKA, JUTRZENKA – DUBIEL, ŻYTKIEWICZ  9/1

MĄCZEWSKA, KLEJMENT – GÓRECKA, NOWAK  9/2

DUNAJ, KAMIŃSKI – NIEWIADOMSKA, MATEJKO  9/5

PACZOSKA, JUTRZENKA – LACHOWICZ, KLIMKIEWICZ  9/1

GÓRECKA, NOWAK – KLUCZKOWSKA, JAGIELSKI  9/5

DUNAJ, KAMIŃSKI – PEPEL, PEPEL  9/5

DUBIEL, ZYTKIEWICZ – LACHOWICZ, KLIMKIEWICZ  9/5

MACZEWSKA, KLEJMENT – KLUCZKOWSKA, JAGIELSKI  9/8

PEPEL, PEPEL – NIEWIADOMSKA, MATEJKO 9/7

 

 

 

II TURNIEJ MIXTOWY ATOL CUP 2018/2019 – 24.11.2018 – WYNIKI:

 

FINAŁ:

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – ZUZIA DUNAJ, ANDRZEJ KAMIŃSKI  9/5

 

PÓŁFINAŁY:

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – MAŁGOSIA PACZOSKA, WIESIEK BASZCZYŃSKI  9/5

ZUZIA DUNAJ, ANDRZEJ KAMIŃSKI – PAULINA NOWAK, ROBERT NOWAK  9/6

 

ĆWIERĆFINAŁY:

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, RAFAŁ JUTRZENKA – EWELINA NIEWIADOMSKA, SŁAWEK CHMIELEWSKI  9/2

MAŁGOSIA PACZOSKA, WIESIEK BESZCZYŃSKI – BEATA SZULKOWSKA, MACIEJ ŻYTKIEWICZ  9/8

PAULINA NOWAK, ROBERT NOWAK – ELA BAUĆ, MAREK BAUĆ  9/5

ZUZIA DUNAJ, ANDRZEJ KAMIŃSKI – JOLA GÓRECKA, ANDRZEJ NATAŃSKI  9/2

 

GRUPA  A

ZUZIA DUNAJ, ANDRZEJ KAMIŃSKI – IZA PEPEL, MACIEK KLIMKIEWICZ  9/3

EWELINA NIEWIADOMSKA, SŁAWEK CHMIELEWSKI – ZUZIA DUNAJ, ANDRZEJ KAMIŃSKI  3/9

IZA PEPEL, MACIEK KLIMKIEWICZ – EWELINA NIEWIADOMSKA, SŁAWEK CHMIELEWSKI  7/9

 

GRUPA  B  

BEATA SZULKOWSKA, MACIEJ ŻYTKIEWICZ – EDYTA DUBIEL, KRZYSIEK MATEJKO  9/4

ELA BAUĆ, MAREK BAUĆ – BEATA SZULKOWSKA, MACIEJ ŻYTKIEWICZ  9/8

EDYTA DUBIEL, KRZYSIEK MATEJKO – ELA BAUĆ, MAREK BAUĆ  2/9

 

GRUPA  C 

 JOLA GÓRECKA, ANDRZEJ NATAŃSKI – PAULINA NOWAK, ROBERT NOWAK  4/9

MAŁGOSIA PACZOSKA, WIESIEK BESZCZYŃSKI– PAULINA NOWAK, ROBERT NOWAK  9/6

MAŁGOSIA PACZOSKA, WIESIEK BESZCZYŃSKI – JOLA GÓRECKA, ANDRZEJ NATAŃSKI  9/3

 

GRUPA  D 

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA, RAFAŁ JURZENKA – MIRKA GÓRALCZYK, ZBYSZEK GÓRALCZYK  6/1 6/0

BARAŻ: JOLA GÓRECKA, ANDRZEJ NATAŃSKI – EDYTA DUBIEL, KRZYSZTOF MATEJKO  6/3

BARAŻ: MIRKA GÓRALCZYK, ZBYSZEK GÓRALCZYK – JOLA GÓRECKA, ANDRZEJ NATAŃSKI  6/3

 

 

 

 

 

 

Powrót