poniedziałek, Maj 8, 2017

Zawodnicy mieli ostatnią szansę na zdobycie punktów do klasyfikacji generalnej przed Turniejem Mistrzów, który odbędzie się już 28.05.2017.

W najmłodszej kategorii najlepszy okazał się Michał Masny, a drugi był Axel Myszko. W meczu o trzecie miejsce Wiktoria Szewczyk pokonała Mateusza Sikorskiego 10-8.

W kategorii Skrzatów Miłosz Roulet pokonał w finale Piotrka Małowieckiego 15-13. Jeszcze bardziej zacięty okazał się mecz o trzecie miejsce. Po długiej walce Jacek Sekuter wygrał 18-16 z Jerzym Mierzejewskim.

Kategorię Młodzików zdominował Oskar Oszast. Drugi był Janek Czmud, a trzecie miejsce zajął Bartek Chmielewski.

W najstarszej kategorii wiekowej najlepszy okazał się Janek Mierzejewski. Drugi był Hubert Kunkel, a trzecie miejsce przypadło w udziale Eleni Pliatsice.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i zapraszamy na Turniej Mistrzów, który odbędzie się już za trzy tygodnie.