poniedziałek, Kwiecień 9, 2018

Wczoraj na kortach Klubu Atol Stegny rozegraliśmy drugi w tym sezonie turniej z cyklu Super Puchar Atol Stegny.

Piękna pogoda zachęcił do uczestnictwa w turnieju w związku z czym mieliśmy przyjemność gościć ponad trzydziestu zawodników i zawodniczek:)

W najmłodszej grupie wiekowej już po raz drugi w tym sezonie najlepszy okazał się Antek Sapała. W finale po bardzo zaciętym meczu 10:6 uległ mu Axel Myszko. Trzecie miejsce zdobył brat bliźniak naszego tryumfatora Tadzio Sapała, a na czwartym miejscu znalazła się debiutująca w rozgrywkach turniejowych Jadzia Kowalska.

W kategorii Skrzatów w finale spotkały się dwie bardzo utalentowane zawodniczki. Po długiej i wyrównanej walce 2:1 w setach, Jagoda Janicka zwyciężyła z Marysią Wolską. W meczu o trzecie miejsce niespodziankę sprawił najmłodszy uczestnik turnieju Skrzatów Xawier Grzelak, który pokonał Vincenta Kalinauskasa 2:0.

W najstarszej kategorii wiekowej w finale spotkali się, Janek Czmuda oraz Pola Kazłowska. Niestety po rozegraniu pierwszego gema Pola z powodów zdrowotnych musiała poddać mecz. Tym samym Janek z kompletem punktów przewodzi w tabeli Super Pucharu. W meczu o trzecie miejsce naprzeciwko siebie stanęli dwaj kuzyni. Staś Wolski i Piotrek Godala. Z bratobójczego pojedynku zwycięsko wyszedł Stasiek, który wygrał 6:3.

Dziękujemy zawodników za udział w turnieju i dzielną walkę.

Dziękujemy również kibicom za liczne przybycie.