poniedziałek, Marzec 20, 2017

Wczoraj na kortach Klubu Tenisowego Atol Stegny rozegrany został drugi w tym sezonie turniej z cyklu Super Pucharu.

Pierwsi swoje zmagania rozpoczęli zawodnicy najmłodsi. W kategorii Krasnali najlepszy tego dnia okazał się Kostek Czmuda, który w finale pokonał najmłodszego uczestnika turnieju Axela Myszko 11:6. W meczu o trzecie miejsce Lena Pękała pokonała Ninę Radecką 11:8

W najliczniej reprezentowanej kategorii Skrzatów mistrzem został Jacek Sekuter, który w finale pokonał Miłosza Roulet 11:7. Mecz o trzecie miejsce był powtórką spotkania z pierwszej edycji Super Pucharu. Jerzy Mierzejewski pokonał w nim Polę Kazłowską 11:6.

Kategorię Młodzików zdominował Oskar Oszast, który pewnie wygrał wszystkie swoje mecze, tracąc podczas całego turnieju jedynie dwa gemy. Drugie miejsce przypadło Julii Stańczyk, trzecie Jankowi Czmudzie, a czwarty był Aleksander Yang.

Marcel Bański okazał się najlepszym zawodnikiem w najstarszej kategorii wiekowej. Wygrywając wszystkie mecze zapewnił sobie mistrzostwo wśród Kadetów. Drugie miejsce po serii zaciętych pojedynków przypadło Jankowi Mierzejewskiemu. Eleni Pliatsika, która mimo problemów ze zdrowiem zdołała pokonać Huberta Kunkela 6:4 zajęła trzecie miejsce.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz kibicom za udział w turnieju. Zapraszamy jednocześnie na trzecią edycję Super Pucharu Atol Stegny, który odbędzie się już w Kwietniu.

Klasyfikacja punktowa zostanie przedstawiona już niebawem na naszej stronie www.atoltenis.pl oraz na facebooku.