środa, Czerwiec 27, 2018

 

I LIGA

MAŁGOSIA PACZOSKA  502-746-006               50 PKT

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA  509-862-726          45 PKT

EWELINA NIEWIADOMSKA  668-332-162      40 PKT

AGATA ADAMCZUK  600-007-721                    35 PKT

ZUZIA DUNAJ  506-151-936                                  30 PKT

ZUZIA BORUCKA  503-053-823                           30 PKT

ANITA DUDA  514-552-383                                  20 PKT

EDYTA DUBIEL  663-747-040                                20 PKT

 

II LIGA

JUSTYNA WRÓBLEWSKA 602-824-442            10 PKT

KAROLINA ŚWITAJ  505-230-484                       8 PKT

AGNIESZKA LESZCZYŃSKA 605-162-810         6 PKT

DOROTA ANTOSIK   501-278-101                      4 PKT

ANIA DĘBIEC  606-371-321                                  2 PKT

ANETA LACHOWICZ  601-948-296                     0 PKT

IZA PEPEL   501-281-361                                        0 PKT                   

ANIA ALBERT    785-540-527                                DOPISANA        

 

GRAMY W KAŻDY Z KAŻDYM – KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ DOWOLNA, TERMIN ROZEGRANIA MECZÓW DO 30.10.2019

MIEJSCA 1-2 W 2-GIEJ LIDZE AWANSUJĄ DO 1-SZEJ LIGI

MIEJSCA 7-8 W 1-SZEJ LIDZE SPADAJĄ DO 2-GIEJ LIGI

8 NAJLEPSZYCH ZAWODNICZEK  Z RANKINGU ZAGRA NA KONIEC ROKU TURNIEJ MASTERS O WSZYSTKO!

MIEJSCA 9-16 ZAGRAJĄ TZW. MAŁY MASTERS TEŻ O WSZYSTKO!

 

PLAN GIER – I LIGA  (KOLEJNOŚĆ DOWOLNA)

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – ZUZIA BORUCKA

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA – AGATA ADAMCZUK

EWELINA NIEWIADOMSKA – ZUZIA DUNAJ

ANITA DUDAEDYTA DUBIEL

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – MAŁGOSIA MĄCZEWSKA

ZUZIA BORUCKA – AGATA ADAMCZUK

EWELINA NIEWIADOMSKA – ANITA DUDA

ZUZIA DUNAJ – EDYTA DUBIEL

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – AGATA ADAMCZUK

ZUZIA BORUCKA – MAŁGOSIA MĄCZEWSKA

EWELINA NIEWIADOMSKA – EDYTA DUBIEL

ZUZIA DUNAJ ANITA DUDA

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – EWELINA NIEWIADOMSKA

ZUZIA BORUCKA – ZUZIA DUNAJ

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA – ANITA DUDA

AGATA ADAMCZUK – EDYTA DUBIEL

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – ZUZIA DUNAJ

ZUZIA BORUCKA – EWELINA NIEWIADOMSKA

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA – EDYTA DUBIEL 11.07.2019 godz. 8.30 STADION: 6/0, 6/1 (1h)

AGATA ADAMCZUK – ANITA DUDA

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – ANITA DUDA

ZUZIA BORUCKA – EDYTA DUBIEL

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA – EWELINA NIEWIADOMSKA

AGATA ADAMCZUK – ZUZIA DUNAJ

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – EDYTA DUBIEL 15.07.2019 godz. 18:00 STADION: 6/3, 6/1 (1,5h)

ZUZIA BORUCKA – ANITA DUDA

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA – ZUZIA DUNAJ

AGATA ADAMCZUK – EWELINA NIEWIADOMSKA

 

PLAN GIER – II LIGA (KOLEJNOŚĆ DOWOLNA):

 

JUSTYNA WRÓBLEWSKA – ANETA LACHOWICZ

DOROTA ANTOSIK – AGNIESZKA LESZCZYŃSKA

IZA PEPEL – ANIA ALBERT

ANIA DĘBIEC – KAROLINA ŚWITAJ

 

JUSTYNA WRÓBLEWSKA – DOROTA ANTOSIK

ANETA LACHOWICZ – AGNIESZKA LESZCZYŃSKA

IZA PEPEL – ANIA DĘBIEC

ANIA ALBERT – KAROLINA ŚWITAJ

 

JUSTYNA WRÓBLEWSKA – AGNIESZKA LESZCZYŃSKA

ANETA LACHOWICZ – DOROTA ANTOSIK

IZA PEPEL – KAROLINA ŚWITAJ

ANIA ALBERT – ANIA DĘBIEC

 

JUSTYNA WRÓBLEWSKA – IZA PEPEL

ANETA LACHOWICZ – ANIA ALBERT

DOROTA ANTOSIK – ANIA DĘBIEC

AGNIESZKA LESZCZYŃSKA – KAROLINA ŚWITAJ

 

JUSTYNA WRÓBLEWSKA – ANIA ALBERT

ANETA LACHOWICZ – IZA PEPEL

DOROTA ANTOSIK – KAROLINA ŚWITAJ

AGNIESZKA LESZCZYŃSKA – ANIA DĘBIEC

 

JUSTYNA WRÓBLEWSKA – ANIA DĘBIEC

ANETA LACHOWICZ – KAROLINA ŚWITAJ

DOROTA ANTOSIK – IZA PEPEL

AGNIESZKA LESZCZYŃSKA – ANITA ALBERT

 

JUSTYNA WRÓBLEWSKA – KAROLINA ŚWITAJ

ANETA LACHOWICZ – ANIA DĘBIEC

DOROTA ANTOSIK – ANIA ALBERT

AGNIESZKA LESZCZYŃSKA – IZA PEPEL

 

 

MECZE O MIEJSCA W RUNDZIE WIOSENNEJ

/TERMIN ROZEGRANIA DO 3.06.2019 – 2 TYGODNIE/

I LIGA

O 1. MIEJSCE:    MAŁGOSIA PACZOSKA – MAŁOSIA MĄCZEWSKA 03.06.2019 godz. 20:00 Stadion: 6/1, 6/2 (1,5h)

O 3. MIEJSCE:    AGATA ADAMCZUK – EWELINA NIEWIADOMSKA 01.06.2019 PIASKI: 4/6, 4/6 (1,5h)

O 5. MIEJSCE:    ZUZIA BORUCKA – ZUZIA DUNAJ

7. MIEJSCE:        JUSTYNA WRÓBLEWSKA (BARAŻ O UTRZYMANIE Z 2-GIM MIEJSCEM Z 2-GIEJ LIGI)

8. MIEJSCE :       JOLA GÓRECKA (WYCOFANA Z LIGI)

 

 BARAŻ O AWANS DO I LIGII: EDYTA DUBIEL - JUSTYNA WRÓBLEWSKA 02.06.2019 godz. 18:00 STADION: 6/0, 6/0 (1h)

 

II LIGA

O 1. MIEJSCE:    EDYTA DUBIEL – ANITA DUDA (O BEZPOŚREDNI AWANS DO 1-SZEJ LIGI) 27.05.2019 godz. 19:00 PIASKI: 3/6, 6/2, 3/10 (1h)

O 3. MIEJSCE:    KAROLINA ŚWITAJ – AGNIESZKA LESZCZYŃSKA

O 5. MIEJSCE:    DOROTA ANTOSIK – ANNA DĘBIEC  26.05.2019 godz. 12:00 PIASKI

O 7. MIEJSCE:    ANETA LACHOWICZ – IZA PEPEL

 

 

 

 

 

 

 

GRAMY W KAŻDY Z KAŻDYM – KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ DOWOLNA, TERMIN ROZEGRANIA MECZÓW DO 15.05.2019

2 SETY. PRZY 1:1 W SETACH SUPER TIE-BREAK D0 10-CIU

MECZE O MIEJSCA: 1-2 FINAŁ, 3-4 O 3. MIEJSCE, 5-6 O 5. MIEJSCE, 7-8 O 7. MIEJSCE

MIEJSCE 1-SZE W 2-GIEJ LIDZE AWANSUJE BEZPOŚREDNIO DO 1-SZEJ LIGI

MIEJCE 8-ME W 1-SZEJ LIDZE SPADA BEZPOSREDNIO DO 2-GIEJ LIGI

MIEJSCE 7-ME Z 1-SZEJ GRA BARAŻ Z MIEJACEM 2-GIM Z 2-GIEJ O UTRZYMANIE W 1-SZEJ LIDZE

 

 

PLAN GIER – I LIGA  (KOLEJNOŚĆ DOWOLNA)

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – ZUZIA BORUCKA

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA – AGATA ADAMCZUK 17.01.2019 godz. 11:00 STADION: 6/4, 6/2 (1,5h)

EWELINA NIEWIADOMSKA – ZUZIA DUNAJ

JOLA GÓRECKA – JUSTYNA WRÓBLEWSKA

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – MAŁGOSIA MĄCZEWSKA 03.04.2019 godz. 21:00 STADION: 6/3, 6/1 (2h)

ZUZIA BORUCKA – AGATA ADAMCZUK

EWELINA NIEWIADOMSKA – JOLA GÓRECKA

ZUZIA DUNAJ – JUSTYNA WRÓBLEWSKA

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – AGATA ADAMCZUK

ZUZIA BORUCKA – MAŁGOSIA MĄCZEWSKA 09.02.19 godz. 10:00 Stadion:  3/6, 1/6 (1,5h)

EWELINA NIWEIADOMSKA – JUSTYNA WRÓBLEWSKA

ZUZIA DUNAJ - JOLA GÓRECKA

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – EWELINA NIEWIADOMSKA 27.03.2019 godz. 21:00 STADION: 6/0, 6/1 (1,5h)

ZUZIA BORUCKA – ZUZIA DUNAJ

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA – JOLA GÓRECKA

AGATA ADAMCZUK – JUSTYNA WRÓBLEWSKA

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – ZUZIA DUNAJ

ZUZIA BORUCKA – EWELINA NIEWIADOMSKA

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA – JUSTYNA WRÓBLEWSKA  28.02.2019 godz. 20:00 PIASKI: 6/0, 6/1 (1h)

AGATA ADAMCZUK – JOLA GÓRECKA 12.02.2019 godz. 12:00 STADION  2/1 (1,5h)

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – JOLA GÓRECKA

ZUZIA BORUCKA – JUSTYNA WRÓBLEWSKA

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA – EWELINA NIEWIADOMSKA 14.03.2019 godz. 21:00 STADION: 6/2,6/3 (1,5h)

AGATA ADAMCZUK – ZUZIA DUNAJ

 

MAŁGOSIA PACZOSKA – JUSTYNA WRÓBLEWSKA  29.01.2019 godz. 18:00 PIASKI: 6/1, 6/0 (1h)

ZUZIA BORUCKA – JOLA GÓRECKA

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA – ZUZIA DUNAJ  10.01.2019 godz. 11:00: 6/0, 6/2 (1h)

AGATA ADAMCZUK – EWELINA NIEWIADOMSKA 19.04.2019 godz. 8:30 STADION: 6/4, 6/4 (1,5h)

 

PLAN GIER – II LIGA (KOLEJNOŚĆ DOWOLNA):

 

EDYTA DUBIEL – ANETA LACHOWICZ

DOROTA ANTOSIK – AGNIESZKA LESZCZYŃSKA

IZA PEPEL – ANITA DUDA

ANIA DĘBIEC – KAROLINA ŚWITAJ

 

EDYTA DUBIEL – DOROTA ANTOSIK 01.04.2019 godz. 19:30 PIASKI: 6/0, 8/6 (1,5h)

ANETA LACHOWICZ – AGNIESZKA LESZCZYŃSKA

IZA PEPEL – ANIA DĘBIEC

ANITA DUDA – KAROLINA ŚWITAJ 01.02.2019 godz. 18:00 Piaski: 7/6, 6/4 (2h)

 

EDYTA DUBIEL – AGNIESZKA LESZCZYŃSKA 11.02.2019 godz. 19:00 PIASKI: 6/4, 6/3 (1,5h)

ANETA LACHOWICZ – DOROTA ANTOSIK

IZA PEPEL – KAROLINA ŚWITAJ

ANITA DUDA – ANIA DĘBIEC

 

EDYTA DUBIEL – IZA PEPEL

ANETA LACHOWICZ – ANITA DUDA

DOROTA ANTOSIK – ANIA DĘBIEC 26.05.2019 PIASKI 3/0 WALKOWER

AGNIESZKA LESZCZYŃSKA – KAROLINA ŚWITAJ

 

EDYTA DUBIEL – ANITA DUDA

ANETA LACHOWICZ – IZA PEPEL

DOROTA ANTOSIK – KAROLINA ŚWITAJ

AGNIESZKA LESZCZYŃSKA – ANIA DĘBIEC

 

EDYTA DUBIEL – ANIA DĘBIEC  15.04.2019 godz. 20:00 PIASKI 6/4, 6/2 (1h)

ANETA LACHOWICZ – KAROLINA ŚWITAJ

DOROTA ANTOSIK – IZA PEPEL

AGNIESZKA LESZCZYŃSKA – ANITA DUDA

 

EDYTA DUBIEL – KAROLINA ŚWITAJ 17.03.2019 godz. 16:00 PIASKI: 5/7, 6/1, 10/8 (2h)

ANETA LACHOWICZ – ANIA DĘBIEC

DOROTA ANTOSIK – ANITA DUDA

AGNIESZKA LESZCZYŃSKA – IZA PEPEL

 

 

 

 

 

REGULAMIN LIGI SINGLOWEJ/DEBLOWEJ/MIXTOWEJ

 

  1. NA KONIEC CYKLU PRZYZNAWANE BĘDĄ PUNKTY ZA ZAJĘTE MIEJSCA - DO USTALENIA

  2. 8-MKA NAJLEPSZYCH ZAGRA NA ZAKOŃCZENIE ROKU TURNIEJU MASTERS O ZWYCIĘSTWO W CAŁYM SEZONIE, PUCHARY…

  3. W SINGLACH GRAMY TRADYCYNIE DO DWÓCH WYGRANYCH SETÓW. W LIDZE PAŃ SUPER TIE-BREAK ZAMIAST 3-CIEGO SETA

  4. W DEBLU I MIXCIE GRAMY 3 PEŁNE SETY (WYNIK 3:0 TO 3 PKT. DLA WYGRANYCH I O PKT. DLA PRZEGRANYCH, WYNIK 2:1 TO 2 PKT DLA WYGRANYCH I 1 PKT. DLA PRZEGRANYCH).

  5. PIŁKI DO USTALENIA MIĘDZY STRONAMI… SKŁADKA… LOSOWANIE…

  6. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOPISANIA SIĘ W TRAKCIE ROZGRYWEK DO NOWEGO CYKLU, TRYB USTALA ORGANIZATOR WG SIŁY…

  7. W TRAKCIE ROZGRYWEK W PRZYPADKACH LOSOWYCH MOŻNA ZMIENIĆ PARNERA(KĘ) W GRACH PODWÓJNYCH, TRYB USTALA ORGANIZATOR ZACHOWANIEM ZASAD FAIR-PLAY…

  8. SPRAWY SPORNE ROZTRZYGA ORGANIZATOR LUB KAPITUŁA

  9. SPECJALNE CENY KORTÓW: 35 PLN/H W OKRESIE WAKACYJNYM, 45 PLN/H (1.05.-30.09), 65 PLN/H (1.10-30.04)

 

SZCZEGÓŁY, PYTANIA, SUGESTIE...: MACIEJ ŻYTKIEWICZ 602 605 845

 

Powrót