środa, Czerwiec 27, 2018

 

I LIGA

MAŁGOSIA PACZOSKA (502-746-006), RAFAŁ JUTRZENKA (609-683-854)

ANETA JANKOWSKA, ROBERT JANKOWSKI (602-473-648)

BEATA SZULKOWSKA, MACIEJ ŻYTKIEWICZ (602-605-845)

MAŁGOSIA MĄCZEWSKA (509-862-726), WOJTEK MISIASZEK

ZUZIA BORUCKA(503-053-823), WOJTEK BORUCKI (501-094-217)

PAULINA NOWAK, ROBERT NOWAK (501-513-243)

ZUZIA DUNAJ (506-151-936), PIOTR OSTROWSKI (503-159-877)

JOLA GÓRECKA (600-429-259), ANDRZEJ NATAŃSKI (602-489-801)

KASIA BADURKA, ARTUR PALUSZEWSKI (535-105-108)

 

II LIGA

IZA PEPEL (501-281-361), GERARD LESZKO (608-365-179)

EWELINA NIEWIADOMSKA (668-332-162 ), KRZYSIEK MATEJKO (692-440-383)

ANETA LACHOWICZ (601-948-296), RAFAŁ FLORCZYK (500-657-646)

MIRKA GÓRALCZYK (608-435-400), ZBYSZEK GÓRALCZYK (602-251-816)

ANIA DĘBIEC (606-371-321), MICHAŁ DĘBIEC (881-939-739)

EDYTA DUBIEL, MATEUSZ NAWROCKI (607-628-251)

AGATA KUJSZCZYK, MACIEK KLIMKIEWICZ (519-825-699)

LENA OLIINYK (792-503-829), MAREK KAJDANOWICZ (601-273-175)

PAULINA ROSOŁOWSKA, PIOTR MACKIEWICZ (508-854-468)

 

 

GRAMY W KAŻDY Z KAŻDYM – KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ DOWOLNA, TERMIN ROZEGRANIA MECZÓW DO 30.05.2019

MIEJSCA 1-2 W 2-GIEJ LIDZE AWANSUJĄ DO 1-SZEJ LIGI

MIEJSCA 8-9 W 1-SZEJ LIDZE SPADAJĄ DO 2-GIEJ LIGI

 

UWAGA! GRAMY 3 PEŁNE SETY – WYNIKI 2:1 LUB 3:0 – PUNKTACJA PATRZ PKT. 4 REGULAMINU

 

PLAN GIER I LIGA (KOLEJNOŚĆ DOWLNA):

 

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – A. JANKOWSKA, R. JANKOWSKI

B. SZULKOWSKA, M. ŻYTKIEWICZ – M. MĄCZEWSKA, W. MISIASZEK

Z. BORUCKA, W. BORUCKI – P. NOWAK, R. NOWAK

Z. DUNAJ, P. OSTROWSKI – J. GÓRECKA, A. NATAŃSKI

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – K. BADURKA, A. PALUSZEWSKI

 

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – B. SZULKOWSKA, M. ŻYTKIEWICZ

A. JANKOWSKA, R. JANKOWSKI – M. MĄCZEWSKA, W. MISIASZEK

Z. BORUCKA, W. BORUCKI – Z. DUNAJ, P. OSTROWSKI

P. NOWAK, R. NOWAK – J. GÓRECKA, A. NATAŃSKI

A. JANKOWSKA, R. JANKOWSKI – K. BADURKA, A. PALUSZEWSKI

 

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – M. MĄCZEWSKA, W. MISIASZEK 19.01.2019 godz. 20:00 STADION: 6/2, 3/6, 6/4 (2h)

A. JANKOWKA, R. JANKOWSKI – B. SZULKOWSKA, M. ŻYTKIEWICZ 05.01.2019 godz. 11:00 PIASKI: 4/6, 6/4, 2/6 (2h)

Z. BORUCKA, W. BORUCKI – J. GÓRECKA, A. NATAŃSKI

P. NOWAK, R. NOWAK – Z. DUNAJ, P. OSTROWSKI

B. SZULKOWSKA, M. ŻYTKIEWICZ – K. BEDURKA, A. PALUSZEWSKI

 

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – Z. BORUCKA, W. BORUCKI

A. JANKOWSKA, R. JANKOWSKI – P. NOWAK, R. NOWAK

B. SZULKOWSKA, M. ŻYTKIEWICZ – Z. DUNAJ, P. OSTROWSKI

M. MĄCZEWSKA, W. MISIASZEK – J. GÓRECKA, A. NATAŃSKI

M. MĄCZEWSKA, W. MISIASZEK – K. BADURKA, A. PALUSZEWSKI

 

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – P. NOWAK, R. NOWAK

A. JANKOWSKA, R. JANKOWSKI – Z. BORUCKA, W. BORUCKI

B. SZULKOWSKA, M. ŻYTKIEWICZ – J. GÓRECKA, A. NATAŃSKI

M. MĄCZEWSKA, W. MISIASZEK – Z. DUNAJ, P. OSTROWSKI

Z. BORUCKA, W. BORUCKI – K. BADURKA, A. PALUSZEWSKI

 

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – Z. DUNAJ, P. OSTROWSKI

A. JANKOWSKA, R. JANKOWSKI – J. GÓRECKA, A. NATAŃSKI

B. SZULKOWSKA, M. ŻYTKIEWICZ – Z. BORUCKA, W. BORUCKI

M. MĄCZEWSKA, W. MISIASZEK – P. NOWAK, R. NOWAK

P. NOWAK, R. NOWAK – K. BADURKA, A. PALUSZEWSKI

 

M. PACZOSKA, R. JUTRZENKA – J. GÓRECKA, A. NATAŃSKI

A. JANKOWSKA, R. JANKOWSKI – Z. DUNAJ, P. OSTROWSKI

B. SZULKOWSKA, M. ŻYTKIEWICZ – P. NOWAK, R. NOWAK

M. MĄCZEWSKA, W. MISIASZEK – Z. BORUCKA, W. BORUCKI

Z. DUNAJ, P. OSTROWSKI – K. BADURKA, A. PALUSZEWSKI

J. GÓRECKA, A. NATAŃSKI – K. BADURKA, A. PALUSZEWSKI

 

PLAN GIER II LIGA (KOLEJNOŚĆ DOWOLNA):

 

I. PEPEL, G. LESZKO – E. NIEWIADOMSKA, K. MATEJKO

A. LACHOWICZ, R. FLORCZYK – M. GÓRALCZYK, Z. GÓRALCZYK

A. DĘBIEC, M. DĘBIEC – E. DUBIEL, M. NAWROCKI

M. KLIMKIEWICZ, A. KUJSZCZYK – L. OLIINYK, M. KAJDANOWICZ

I. PEPEL, G. LESZKO-P. ROSOŁOWSKA, P. MACKIEWICZ

 

I. PEPEL, G. LESZKO – A. LACHOWICZ, R. FLORCZYK

E. NIEWIADOMSKA, K. MATEJKO – M. GÓRALCZYK, Z. GÓRALCZYK

A. DĘBIEC, M. DĘBIEC – A. KUJSZCZYK, M. KLIMKIEWICZ

E. DUBIEL, M. NAWROCKI – L. OLIINYK, M. KAJDANOWICZ

E. NIEWIADOMSKA, K. MATEJKO-P. ROSOŁOWSKA, P. MACKIEWICZ

 

I.PEPEL, G. LESZKO – M. GÓRALCZYK, Z. GÓRALCZYK

E. NIEWIADOMSKA, K. MATEJKO – A. LACHOWICZ, R. FLORCZYK

E. DUBIEL, M. NAWROCKI – A. KUJSZCZYK, M. KLIMKIEWICZ

A. DĘBIEC, M. DĘBIEC – L. OLIINYK, M. KAJDANOWICZ

A. LACHOWICZ, R. FLORCZYK-P. ROSOŁOWSKA, P. MACKIEWICZ

 

I. PEPEL, G. LESZKO – A. DĘBIEC, M. DĘBIEC

E. NIEWIADOMSKA, K. MATEJKO – E. DUBIEL, M. NAWROCKI

A. LACHOWICZ, R. FLORCZYK – A. KUJSZCZYK, M. KLIMKIEWICZ

M. GÓRALCZYK, Z. GÓRALCZYK – L. OLIINYK, M. KAJDANOWICZ

M. GÓRALCZYK, Z. GÓRALCZYK-  P. ROSOŁOWSKA, P. MACKIEWICZ

 

I. PEPEL, G. LESZKO – E. DUBIEL, M. NAWROCKI

E. NIEWIADOMSKA, K. MATEJKO – A. DĘBIEC, M. DĘBIEC

M. GÓRALCZYK, Z. GÓRALCZYK – A. KUJSZCZYK, M. KLIMKIEWICZ

A. LACHOWICZ, R. FLORCZYK – L. OLIINYK, M. KAJDANOWICZ

A. DĘBIEC, M. DĘBIEC-P. ROSOŁOWSKA, P. MACKIEWICZ  14.01.2019 godz. 20:00 PIASKI: 7/6, 3/6, 6/4 (2h)

 

I.PEPEL. G. LESZKO – A. KUJSZCZYK, M. KLIMKIEWICZ

A. LACHOWICZ, R. FLORCZYK – A. DĘBIEC, M. DĘBIEC

M. GÓRALCZYK, Z. GÓRALCZYK – E. DUBIEL, M. NAWROCKI

E. NIEWIADOMSKA, K. MATEJKO – L. OLIINYK, M. KAJDANOWICZ

 E. DUBIEL, M. NAWROCKI - P. ROSOŁOWSKA, P. MACKIEWICZ

 

E. NIEWIADOMSKA, K. MATEJKO – A. KUJSZCZYK, M. KLIMKIEWICZ

A. LACHOWICZ, R. FLORCZYK – E. DUBIEL, M. NAWROCKI 21.01.2019 godz. 20:00 Piaski

M. GÓRALCZYK, Z. GÓRALCZYK – A. DĘBIEC, M. DĘBIEC

I. PEPEL, G. LESZKO – L. OLIINYK, M. KAJDANOWICZ

M. KLIMKIEWICZ, A. KUJSZCZYK-P. ROSOŁOWSKA, P. MACKIEWICZ  13.01.2019 godz. 17;00: 7/6, 6/4, 6/3 (2h)

L. OLIINYK, M. KAJDANOWICZ-P. ROSOŁOWSKA, P. MACKIEWICZ  08.01.2019 godz. 20:00 PIASKI: 6/1, 6/4, 6/4 (1h)

        

 

 

 

REGULAMIN LIGI SINGLOWEJ/DEBLOWEJ/MIXTOWEJ

 

  1. NA KONIEC CYKLU PRZYZNAWANE BĘDĄ PUNKTY ZA ZAJĘTE MIEJSCA - DO USTALENIA

  2. 8-MKA NAJLEPSZYCH ZAGRA NA ZAKOŃCZENIE ROKU TURNIEJU MASTERS O ZWYCIĘSTWO W CAŁYM SEZONIE, PUCHARY…

  3. W SINGLACH GRAMY TRADYCYNIE DO DWÓCH WYGRANYCH SETÓW. W LIDZE PAŃ SUPER TIE-BREAK ZAMIAST 3-CIEGO SETA

  4. W DEBLU I MIXCIE GRAMY 3 PEŁNE SETY (WYNIK 3:0 TO 3 PKT. DLA WYGRANYCH I O PKT. DLA PRZEGRANYCH, WYNIK 2:1 TO 2 PKT DLA WYGRANYCH I 1 PKT. DLA PRZEGRANYCH).

  5. PIŁKI DO USTALENIA MIĘDZY STRONAMI… SKŁADKA… LOSOWANIE…

  6. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOPISANIA SIĘ W TRAKCIE ROZGRYWEK DO NOWEGO CYKLU, TRYB USTALA ORGANIZATOR WG SIŁY…

  7. W TRAKCIE ROZGRYWEK W PRZYPADKACH LOSOWYCH MOŻNA ZMIENIĆ PARNERA(KĘ) W GRACH PODWÓJNYCH, TRYB USTALA ORGANIZATOR ZACHOWANIEM ZASAD FAIR-PLAY…

  8. SPRAWY SPORNE ROZTRZYGA ORGANIZATOR LUB KAPITUŁA

  9. SPECJALNE CENY KORTÓW: 35 PLN/H W OKRESIE WAKACYJNYM, 45 PLN/H (1.05.-30.09), 65 PLN/H (1.10-30.04)

 

SZCZEGÓŁY, PYTANIA, SUGESTIE...: MACIEJ ŻYTKIEWICZ 602 605 845

Powrót