wtorek, Kwiecień 10, 2018

 

I LIGA

1.       ROBERT JANKOWSKI (602-473-648), KRZYSIEK KAŁUŻA              100 PKT               

2.       ANDRZEJ KAMIŃSKI (605-602-710), RAFAŁ JUTRZENKA (609-683-854)             95 PKT

3.       MACIEJ SOŁDAN (606-888-880), MACIEJ ŻYTKIEWICZ (602-605-845)                  90 PKT

4.       SŁAWEK ZAKOLSKI (601-224-963), ARTUR PALUSZEWSKI (535-105-108)          85 PKT

5.       CZAREK PYTEL (606669292), PIOTR PACHOLCZYK (667616111)                       80 PKT

6.       ROBERT NOWAK (501-513-243), PAWEŁ DZIEDZIC (726-590-477)                        75 PKT

7.       KUBA DZIEDZIC (661-788-533), ADAM LEWCZUK                          70 PKT

8.       KRZYSIEK MATEJKO (692-440-383), PIOTR OSTROWSKI (503-159-877) ???      65 PKT

9.       ANDRZEJ NATAŃSKI (602-489-801), KRZYSZTOF BRONIEC         60 PKT

 

II LIGA:

10.   MATEUSZ NAWROCKI (607-628-251), GERARD LESZKO (608-365-179) ???      55 PKT

11.   PIOTR MACKIEWICZ (508-854-468), ARTUR KUROWSKI             50 PKT

12.   WOJTEK BORUCKI (501-094-217), ANDRZEJ PERSKI                      45 PKT

13.   DANIEL STRZELCZYK (604-106-156), RAFAŁ OGIEŁŁO                    40 PKT

14.   PIOTR KRZYCZKOWSKI (512-305-515), PAWEŁ KURPIŃSKI (501-506-564)         0 PKT (DOPISANI)

15.   MACIEK KLIMKIEWICZ (519-825-699), KAROL KŁOS                      0 PKT

16.   ARTUR CHODKOWSKI (504-110-590), ZBYSZEK GÓRALCZYK (602-251-816)     0 PKT

 

???:  BARAŻ: MATEJKO, OTROWSKI – NAWROCKI, LESZKO

 

 

GRAMY W KAŻDY Z KAŻDYM – KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ DOWOLNA, TERMIN ROZEGRANIA MECZÓW DO 15.11.2019

GRAMY 3 SETY – MECZ KOŃCZY SIĘ WYNIKIEM 2:1 LUB 3:0 – PUNKTACJA DO RANKINGU WG PKT. 4 REGULAMINU

MIEJSCE 1-SZE W 2-GIEJ LIDZE AWANSUJE BEZPOŚREDNIO DO 1-SZEJ LIGI

MIEJCE 8-ME I 9-TE W 1-SZEJ LIDZE SPADA BEZPOSREDNIO DO 2-GIEJ LIGI

MIEJSCE 7-ME Z 1-SZEJ GRA BARAŻ Z MIEJACEM 2-GIM Z 2-GIEJ O UTRZYMANIE W 1-SZEJ LIDZE

 

 

PLAN GIER I LIGA (KOLEJNOŚĆ DOWOLNA):

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI

JANKOWSKI, KAŁUŻA – KAMIŃSKI, JUTRZENKA

PYTEL, PACHOLCZYK – NOWAK, P. DZIEDZIC

K. DZIEDZIC, LEWCZUK – MATEJKO, OSTROWSKI

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – NATAŃSKI, BRONIEC

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – JANKOWSKI, KAŁUŻA

ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI – KAMIŃSKI, JUTRZENKA

PYTEL, PACHOLCZYK – K. DZIEDZIC, LEWCZUK

NOWAK. P. DZIEDZIC – MATEJKO, OSTROWSKI

ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI – NATAŃSKI, BRONIEC

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – KAMIŃSKI, JUTRZENKA

JANKOWSKI, KAŁUŻA – ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI

PYTEL, PACHOLCZYK – MATEJKO, OSTROWSKI

K. DZIEDZIC, LEWCZUK – NOWAK, P. DZIEDZIC

JANKOWSKI, KAŁUŻA – NATAŃSKI, BRONIEC

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – PYTEL, PACHOLCZYK

JANKOWSKI, KAŁUŻA – K. DZIEDZIC, LEWCZUK

ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI – NOWAK, P. DZIEDZIC

KAMIŃSKI, JUTRZENKA – MATEJKO, OSTROWSKI

KAMIŃSKI, JUTRZENKA – NATAŃSKI, BRONIEC

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – NOWAK. P. DZIEDZIC

PALUSZEWSKI, ZAKOLSKI – PYTEL, PACHOLCZYK

JANKOWSKI, KAŁUŻA – MATEJKO, OSTROWSKI

KAMIŃSKI, JUTRZENKA – K. DZIEDZIC, LEWCZUK

PYTEL, PACHOLCZYK – NATAŃSKI, BRONIEC

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – K. DZIEDZIC, LEWCZUK

ZAKOSKI, PALUSZEWSKI – MATEJKO OSTROWSKI

KAMIŃSKI, JUTRZENKA – NOWAK, DZIEDZIC P.

JANKOWSKI, KAŁUŻA -  PYTEL, PACHOLCZYK

NOWAK, P. DZIEDZIC – NATAŃSKI, BRONIEC

 

SOŁDAN, ZYTKIEWICZ – MATEJKO, OSTROWSKI

ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI – K. DZIEDZIC, LEWCZUK

JANKOWSKI, KAŁUŻA – NOWAK, P. DZIEDZIC

KAMIŃSKI, JUTRZENKA – PYTEL, PACHOLCZYK

K. DZIEDZIC, LEWCZUK – NATAŃSKI, BRONIEC

MATEJKO, OSTROWSKI – NATAŃSKI, BRONIEC

 

PLAN GIER II LIGA (KOLEJNOŚĆ DOWOLNA):

 

GÓRALCZYK, CHODKOWSKI – MACKIEWICZ, KUROWSKI

KRZYCZKOWSKI, KURPIŃSKI – BORUCKI, PERSKI

STRZELCZYK, OGIEŁŁO – LESZKO, NAWROCKI

 

GÓRALCZYK, CHODKOWSKI – BORUCKI, PERSKI

MACKIEWICZ, KUROWSKI – KRZYCZKOWSKI, KURPIŃSKI

LESZKO, NAWROCKI – KLIMKIEWICZ, KŁOS

 

GÓRALCZYK, CHODKOWSKI – KRZYCZKOWSKI, KURPIŃSKI

MACKIEWICZ, KUROWSKI – BORUCKI, PERSKI

STRZELCZYK, OGIEŁŁO – KLIMKIEWICZ, KŁOS

 

GÓRALCZYK, CHODKOWSKI – STRZELCZYK, OGIEŁŁO

MACKIEWICZ, KUROWSKI – LESZKO, NAWROCKI

KRZYCZKOWSKI, KURPIŃSKI – KLIMKIEWICZ, KŁOS

 

GÓRALCZYK, CHODKOWSKI – LESZKO, NAWROCKI

MACKIEWICZ, KUROWSKI – STRZELCZYK, OGIEŁŁO

BORUCKI, PERSKI – KLIMKIEWICZ, KŁOS

 

GÓRALCZYK, CHODKOWSKI – KLIMKIEWICZ, KŁOS

KRZYCZKOWSKI, KURPIŃSKI – STRZELCZYK, OGIEŁŁO

BORUCKI, PERSKI – LESZKO, NAWROCKI

 

MACKIEWICZ, KUROWSKI – KLIMKIEWICZ, KŁOS

KRZYCZKOWSKI, KURPIŃSKI – LESZKO, NAWROCKI

BORUCKI, PERSKI – STRZELCZYK, OGIEŁŁO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REGULAMIN LIGI SINGLOWEJ/DEBLOWEJ/MIXTOWEJ

 

  1. NA KONIEC CYKLU PRZYZNAWANE BĘDĄ PUNKTY ZA ZAJĘTE MIEJSCA - DO USTALENIA

  2. 8-MKA NAJLEPSZYCH ZAGRA NA ZAKOŃCZENIE ROKU TURNIEJU MASTERS O ZWYCIĘSTWO W CAŁYM SEZONIE, PUCHARY…

  3. W SINGLACH GRAMY TRADYCYNIE DO DWÓCH WYGRANYCH SETÓW. W LIDZE PAŃ SUPER TIE-BREAK ZAMIAST 3-CIEGO SETA

  4. W DEBLU I MIXCIE GRAMY 3 PEŁNE SETY (WYNIK 3:0 TO 3 PKT. DLA WYGRANYCH I O PKT. DLA PRZEGRANYCH, WYNIK 2:1 TO 2 PKT DLA WYGRANYCH I 1 PKT. DLA PRZEGRANYCH).

  5. PIŁKI DO USTALENIA MIĘDZY STRONAMI… SKŁADKA… LOSOWANIE…

  6. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOPISANIA SIĘ W TRAKCIE ROZGRYWEK DO NOWEGO CYKLU, TRYB USTALA ORGANIZATOR WG SIŁY…

  7. W TRAKCIE ROZGRYWEK W PRZYPADKACH LOSOWYCH MOŻNA ZMIENIĆ PARNERA(KĘ) W GRACH PODWÓJNYCH, TRYB USTALA ORGANIZATOR ZACHOWANIEM ZASAD FAIR-PLAY…

  8. SPRAWY SPORNE ROZTRZYGA ORGANIZATOR LUB KAPITUŁA

  9. SPECJALNE CENY KORTÓW: 35 PLN/H W OKRESIE WAKACYJNYM, 45 PLN/H (1.05.-30.09), 65 PLN/H (1.10-30.04)

 

SZCZEGÓŁY, PYTANIA, SUGESTIE...: MACIEJ ŻYTKIEWICZ 602 605 845

Powrót