wtorek, Kwiecień 10, 2018

 

I LIGA

MACIEJ SOŁDAN (606-888-880), MACIEJ ŻYTKIEWICZ (602-605-845)

ROBERT JANKOWSKI (602-473-648), KRZYSIEK KAŁUŻA

SŁAWEK ZAKOLSKI (601-224-963), ARTUR PALUSZEWSKI (535-105-108)

ANDRZEJ KAMIŃSKI (605-602-710), RAFAŁ JUTRZENKA (609-683-854)

ADAM TYCZYŃSKI (601262968), KRZYSIEK TYCZYŃSKI (663336379)

ROBERT NOWAK (501-513-243), PAWEŁ DZIEDZIC ( 726-590-477)

KUBA DZIEDZIC (661-788-533), ADAM LEWCZUK

KRZYSIEK MATEJKO (692-440-383), PIOTR OSTROWSKI (503-159-877)

CZAREK PYTEL (606669292), PIOTR PACHOLCZYK (667616111)

WIESIEK BESZCZYŃSKI (602-389-052), WOJTEK JUREK

 

II LIGA:

ZBYSZEK GÓRALCZYK (602-251-816), ARTUR CHODKOWSKI (504-110-590)

MACIEK KLIMKIEWICZ (519-825-699), KAROL KŁOS

PIOTR MACKIEWICZ (508-854-468), ARTUR KUROWSKI

ANDRZEJ NATAŃSKI (602-489-801), KRZYSZTOF BRONIEC

GERARD LESZKO (608-365-179), MATEUSZ NAWROCKI (607-628-251)

RAFAŁ OGIEŁŁO, DANIEL STRZELCZYK (604-106-156)

WOJTEK BORUCKI (501-094-217), ANDRZEJ PERSKI

 

 

 

GRAMY W KAŻDY Z KAŻDYM – KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ DOWOLNA, TERMIN ROZEGRANIA MECZÓW DO 30.05.2019

GRAMY 3 SETY – MECZ KOŃCZY SIĘ WYNIKIEM 2:1 LUB 3:0 – PUNKTACJA DO RANKINGU WG PKT. 4 REGULAMINU

MIEJSCE 1-SZE W 2-GIEJ LIDZE AWANSUJE BEZPOŚREDNIO DO 1-SZEJ LIGI

MIEJSCE 10-TE W 1-SZEJ LIDZE SPADA BEZPOSREDNIO DO 2-GIEJ LIGI

MIEJSCE 9-TE Z 1-SZEJ GRA BARAŻ Z  2-GIM Z 2-GIEJ O UTRZYMANIE W 1-SZEJ LIDZE

MIEJSCE 8 Z 1-SZEJ GRA BARAŻ Z 3-CIM Z 2-GIEJ O UTRZYMANIE W 1-SZEJ LIDZE

 

 

PLAN GIER I LIGA (KOLEJNOŚĆ DOWOLNA):

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI  

JANKOWSKI, KAŁUŻA – KAMIŃSKI, JUTRZENKA

TYCZYŃSKI, TYCZYŃSKI – NOWAK, P. DZIEDZIC

K. DZIEDZIC, LEWCZUK – MATEJKO, OSTROWSKI 08.02.2019 godz. 21:00 PIASKI:  6/3, 6/2, 6/1 (2h)

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – PYTEL, PACHOLCZYK 29.12.2018 godz. 11:00 PIASKI: 6/3, 5/7, 2/6 (2h)

BESZCZYŃSKI, JUREK - SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ

BESZCZYŃSKI, JUREK - ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – JANKOWSKI, KAŁUŻA

ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI – KAMIŃSKI, JUTRZENKA

TYCZYŃSKI, TYCZYŃSKI – K. DZIEDZIC, LEWCZUK

NOWAK. P. DZIEDZIC – MATEJKO, OSTROWSKI 

ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI – PYTEL, PACHOLCZYK

BESZCZYŃSKI, JUREK - JANKOWSKI, KAŁUŻA

BESZCZYŃSKI, JUREK - KAMIŃSKI, JUTRZENKA

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – KAMIŃSKI, JUTRZENKA  4/6, 7/6, 3/6 (2h)

JANKOWSKI, KAŁUŻA – ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI 20.03.2019 godz. 14:00 PIASKI: 6/2, 6/0, 1/6 (1,5h)

TYCZYŃSKI, TYCZYŃSKI – MATEJKO, OSTROWSKI

K. DZIEDZIC, LEWCZUK – NOWAK, P. DZIEDZIC

JANKOWSKI, KAŁUŻA – PYTEL, PACHOLCZYK 06.01.2019 godz. 10:00 PIASKI: 7/6, 1/6, 6/4 (2h)

BESZCZYŃSKI, JUREK -TYCZYŃSKI, TYCZYŃSKI

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – TYCZYŃSKI, TYCZYŃSKI

JANKOWSKI, KAŁUŻA – K. DZIEDZIC, LEWCZUK 10.03.2019 godz. 18:00 PIASKI: 6/0, 7/6, 6/3 (2,5h)

ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI – NOWAK, P. DZIEDZIC

KAMIŃSKI, JUTRZENKA – MATEJKO, OSTROWSKI 26.01.2019 godz. 20:00 Stadion: 6/3, 7/5, 6/4 (2h)

KAMIŃSKI, JUTRZENKA – PYTEL, PACHOLCZYK 27.01.2019 godz. 15:00 Stadion: 6/3, 3/6, 6/7 (2h)

BESZCZYŃSKI, JUREK  - NOWAK, P. DZIEDZIC

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – NOWAK. P. DZIEDZIC

PALUSZEWSKI, ZAKOLSKI – TYCZYŃSKI, TYCZYŃSKI

JANKOWSKI, KAŁUŻA – MATEJKO, OSTROWSKI

KAMIŃSKI, JUTRZENKA – K. DZIEDZIC, LEWCZUK

TYCZYŃSKI, TYCZYŃSKI – PYTEL, PACHOLCZYK

BESZCZYŃSKI, JUREK - K. DZIEDZIC, LEWCZUK

 

SOŁDAN, ŻYTKIEWICZ – K. DZIEDZIC, LEWCZUK

ZAKOSKI, PALUSZEWSKI – MATEJKO OSTROWSKI

KAMIŃSKI, JUTRZENKA – NOWAK, DZIEDZIC P. 28.01.2019 godz. 18:00 Stadion:  6/7, 6/0, 6/2 (2h)

JANKOWSKI, KAŁUŻA -  TYCZYŃSKI, TYCZYŃSKI

NOWAK, P. DZIEDZIC – PYTEL, PACHOLCZYK

BESZCZYŃSKI, JUREK - MATEJKO OSTROWSKI

 

SOŁDAN, ZYTKIEWICZ – MATEJKO, OSTROWSKI

ZAKOLSKI, PALUSZEWSKI – K. DZIEDZIC, LEWCZUK

JANKOWSKI, KAŁUŻA – NOWAK, P. DZIEDZIC 

KAMIŃSKI, JUTRZENKA – TYCZYŃSKI, TYCZYŃSKI

K. DZIEDZIC, LEWCZUK – PYTEL, PACHOLCZYK

MATEJKO, OSTROWSKI – PYTEL, PACHOLCZYK

BESZCZYŃSKI, JUREK - PYTEL, PACHOLCZYK

 

PLAN GIER II LIGA (KOLEJNOŚĆ DOWOLNA):

 

GÓRALCZYK, CHODKOWSKI – MACKIEWICZ, KUROWSKI

NATAŃSKI, BRONIEC – BORUCKI, PERSKI 06.03.2019 godz. 19:00 STADION: 7/6, 6/3, 7/6 (2h)

STRZELCZYK, OGIEŁŁO – LESZKO, NAWROCKI  15.01.2019 godz. 19:00 PIASKI:  2/6, 5/7, 3/6 (2h)

 

GÓRALCZYK, CHODKOWSKI – NATAŃSKI, BRONIEC

MACKIEWICZ, KUROWSKI – BORUCKI, PERSKI

STRZELCZYK, OGIEŁŁO – KLIMKIEWICZ, KŁOS

 

GÓRALCZYK, CHODKOWSKI – BORUCKI, PERSKI

MACKIEWICZ, KUROWSKI – NATAŃSKI, BRONIEC

LESZKO, NAWROCKI – KLIMKIEWICZ, KŁOS

 

GÓRALCZYK, CHODKOWSKI – STRZELCZYK, OGIEŁŁO

MACKIEWICZ, KUROWSKI – LESZKO, NAWROCKI 06.02.2019 godz. 19:00 PIASKI: 6/4, 2/6, 7/6 (2h)

NATAŃSKI, BRONIEC – KLIMKIEWICZ KŁOS

 

GÓRALCZYK, CHODKOWSKI – LESZKO, NAWROCKI

MACKIEWICZ, KUROWSKI – STRZELCZYK, OGIEŁŁO

BORUCKI, PERSKI – KLIMKIEWICZ, KŁOS

 

GÓRLACZYK, CHODKOWSKI – KLIMKIEWICZ, KŁOS

NATAŃSKI, BRONIEC – STRZELCZYK, OGIEŁŁO 12.03.2019 godz. 19:00 PIASKI: 6/2, 6/3, 6/0 (1,5h)

BORUCKI, PERSKI – LESZKO, NAWROCKI 13.03.2019 godz. 13:00 Stadion: 3/6, 2/6, 6/4 (2h)

 

MACKIEWICZ, KUROWSKI – KLIMKIEWICZ, KŁOS

NATAŃSKI, BRONIEC – LESZKO, NAWROCKI 08.03.2019 godz.20:00 STADION: 3/6, 6/1, 6/3 (2h)

BORUCKI, PERSKI – STRZELCZYK, OGIEŁŁO

 

 

 

REGULAMIN LIGI SINGLOWEJ/DEBLOWEJ/MIXTOWEJ

 

  1. NA KONIEC CYKLU PRZYZNAWANE BĘDĄ PUNKTY ZA ZAJĘTE MIEJSCA - DO USTALENIA

  2. 8-MKA NAJLEPSZYCH ZAGRA NA ZAKOŃCZENIE ROKU TURNIEJU MASTERS O ZWYCIĘSTWO W CAŁYM SEZONIE, PUCHARY…

  3. W SINGLACH GRAMY TRADYCYNIE DO DWÓCH WYGRANYCH SETÓW. W LIDZE PAŃ SUPER TIE-BREAK ZAMIAST 3-CIEGO SETA

  4. W DEBLU I MIXCIE GRAMY 3 PEŁNE SETY (WYNIK 3:0 TO 3 PKT. DLA WYGRANYCH I O PKT. DLA PRZEGRANYCH, WYNIK 2:1 TO 2 PKT DLA WYGRANYCH I 1 PKT. DLA PRZEGRANYCH).

  5. PIŁKI DO USTALENIA MIĘDZY STRONAMI… SKŁADKA… LOSOWANIE…

  6. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOPISANIA SIĘ W TRAKCIE ROZGRYWEK DO NOWEGO CYKLU, TRYB USTALA ORGANIZATOR WG SIŁY…

  7. W TRAKCIE ROZGRYWEK W PRZYPADKACH LOSOWYCH MOŻNA ZMIENIĆ PARNERA(KĘ) W GRACH PODWÓJNYCH, TRYB USTALA ORGANIZATOR ZACHOWANIEM ZASAD FAIR-PLAY…

  8. SPRAWY SPORNE ROZTRZYGA ORGANIZATOR LUB KAPITUŁA

  9. SPECJALNE CENY KORTÓW: 35 PLN/H W OKRESIE WAKACYJNYM, 45 PLN/H (1.05.-30.09), 65 PLN/H (1.10-30.04)

 

SZCZEGÓŁY, PYTANIA, SUGESTIE...: MACIEJ ŻYTKIEWICZ 602 605 845

Powrót