piątek, Kwiecień 6, 2018

 

I LIGA (CYKL 15.12.2018-30.03.2018)

1.            ROBERT JANKOWSKI 602-473-648

2.            MACIEJ ŻYTKIEWICZ  602-605-845

3.            ANDRZEJ KAMIŃSKI  605-602-710

4.            SŁAWEK ZAKOLSKI   601-224-963

5.            ARTUR PALUSZEWSKI  535-105-108

6.            PATRYK BORZĘCKI  502-048-511

7.            ANDRZEJ CZYŻAK  660-001-080

8.            KUBA DZIEDZIC  661-788-533

9.          ROBERT NOWAK  501-513-243

10.          ARTUR CHODKOWSKI  504-110-590

11.          KONRAD KLEJMENT  509-774-131

12.       RAFAŁ JUTRZENKA  609-683-854

 

II LIGA

1.            MACIEJ SOŁDAN  606-888-880

2.            WIESIEK BESZCZYŃSKI  602-389-052

3.            PAWEŁ DZIEDZIC  726-590-477

4.            PIOTR MACKIEWICZ  508-854-468

5.            MACIEJ KLIMKIEWICZ  519-825-699

6.            KRZYSIEK GOŁĘBIEWSKI  604-203-588

7.            ZBYSZEK GÓRALCZYK  602-251-816

8.            KRZYSIEK MATEJKO  692-440-383

9.            ANDRZEJ NATAŃSKI  602-489-801

10.          WOJTEK BORUCKI  501-094-217

 

III LIGA

1.            SŁAWEK CHMIELEWSKI  517-160-267 (kontuzja-uśpiony)

2.            MATEUSZ NAWROCKI  607-628-251

3.            ZBYSZEK RYTKA  602-316-823

4.            DANIEL STRZELCZYK  604-106-156

5.            MICHAŁ NOWAK  883-319-925

6.            ANDRZEJ SIUCIAK  796-171-100

7.            MAREK KAJDANOWICZ  601-237-175

8.            MICHAŁ DĘBIEC  881-939-739

9.          TOMASZ SKUBIS  601-306-814

10.          ANETA JANKOWSKA 600-125-601

 

 

I LIGA:

GRAMY W GRUPACH KAŻDY Z KAŻDYM – KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ DOWOLNA, TERMIN ROZEGRANIA MECZÓW GRUPOWYCH DO 30.04.2018

POTEM MECZE O MIEJSCA: 1-4 (PLAY-OFF), A3-B3 O 5.MIEJSCE, A4-B5 i A5-B4 PLAY-OFF O UTRZYMANIE…

ZAWODNICY Z  MIEJSC 10-12. (3 OSTATNICH) SPADAJĄ DO 2-GIEJ LIGI

 

PLAN GIER – GRUPA A:

 

ROBERT JANKOWSKI – ANDRZEJ KAMIŃSKI

ANDRZEJ CZYŻAK – KUBA DZIEDZIC

ARTUR CHODKOWSKI – RAFAŁ JUTRZENKA

 

ROBERT JANKOWSKI – RAFAŁ JUTRZENKA

ANDRZEJ KAMIŃSKI – ANDRZEJ CZYŻAK

KUBA DZIEDZIC – ARTUR CHODKOWSKI

 

ROBERT JANKOWSKI – ARTUR CHODKOWSKI

ANDRZEJ KAMIŃSKI – KUBA DZIEDZIC

ANDRZEJ CZYŻAK – RAFAŁ JUTRZENKA

 

ROBERT JANKOWSKI – KUBA DZIEDZIC

ANDRZEJ KAMIŃSKI – RAFAŁ JUTRZENKA

ANDRZEJ CZYŻAK – ARTUR CHODKOWSKI

 

ROBERT JANKOWSKI – ANDRZEJ CZYŻAK

ANDRZEJ KAMIŃSKI – ARTUR CHODKOWSKI 25.01.2019 godz.20:00 Piaski

KUBA DZIEDZIC – RAFAŁ JUTRZENKA

 

PLAN GIER – GRUPA B:

 

MACIEJ ŻYTKIEWICZ – SŁAWEK ZAKOLSKI 31.12.2018 godz.11:00 PIASKI: 6/7, 6/1, 6/7 (1,5h)

ARTUR PALUSZEWSKI – PATRYK BORZĘCKI

ROBERT NOWAK – KONRAD KLEJMENT

 

MACIEJ ŻYTKIEWICZ – KONRAD KLEJMENT 06.01.2019 godz. 10:00 PIASKI: 6/2, 7/6 (1,5h)

SŁAWEK ZAKOLSKI – ARTUR PALUSZEWSKI

PATRYK BORZĘCKI – ROBERT NOWAK

 

MACIEJ ŻYTKIEWICZ – ROBERT NOWAK

SŁAWEK ZAKOLSKI – PATRYK BORZĘCKI

ARTUR PALUSZEWSKI – KONRAD KLEJMENT

 

MACIEJ ŻYTKIEWICZ – PATRYK BORZĘCKI

SŁAWEK ZAKOLSKI – KONRAD KLEJMENT

ARTUR PALUSZEWSKI – ROBERT NOWAK

 

MACIEJ ŻYTKIEWICZ – ARTUR PALUSZEWSKI

SŁAWEK ZAKOLSKI – ROBERT NOWAK

PATRYK BORZĘCKI – KONRAD KLEJMENT

 

II LIGA

GRAMY W GRUPACH KAŻDY Z KAŻDYM – KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ DOWOLNA, TERMIN ROZEGRANIA MECZÓW GRUPOWYCH DO 30.04.2018

POTEM MECZE O MIEJSCA: 1-4 (PLAY OFF), 3C-3D O 5 MIEJSCE, 4C-5D i 5C-4D PLAY OFF O UTRZYMANIE

ZAWODNICY Z MIEJSC 1-3 AWANSUJĄ DO 1. LIGI

ZAWODNICY Z MIEJSC 8-10. (3 OSTATNICH) SPADAJĄ DO 3-CIEJ LIGI

 

PLAN GIER – GRUPA C:

WIESIEK BESZCZYŃSKI – PIOTR MACKIEWICZ

KRZYSIEK GOŁĘBIEWSKI – ZBYSZEK GÓRALCZYK

WIESIEK BESZCZYŃSKI – ANDRZEJ NATAŃSKI

PIOTR MACKIEWICZ – KRZYSIEK GOŁĘBIEWSKI

WIESIEK BESZCZYŃSKI – ZBYSZEK GÓRACZYK

PIOTR MACKIEWICZ – ANDRZEJ NATAŃSKI

WIESIEK BESZCZYŃSKI – KRZYSIEK GOŁĘBIEWSKI

ZBYSZEK GÓRALCZYK – ANDRZEJ NATAŃSKI

PIOTR MACKIEWICZ – ZBYSZEK GÓRALCZYK

KRZYSIEK GOŁĘBIEWSKI – ANDRZEJ NATAŃSKI

 

PLAN GIER – GRUPA D:

MACIEJ SOŁDAN – PAWEŁ DZIEDZIC

MACIEJ KLIMKIEWICZ – KRZYSIEK MATEJKO

MACIEJ SOŁDAN – WOJTEK BORUCKI 07.01.2019 godz. 16:00 STADION; 6/3, 6/1 (1h)

PAWEŁ DZIEDZIC – MACIEJ KLIMKIEWICZ

MACIEJ SOŁDAN – KRZYSIEK MATEJKO 24.12.2018 godz. 9:00 STADION: 6/4, 6/1 (1h)

PAWEŁ DZIEDZIC – WOJTEK BORUCKI

MACIEJ SOŁDAN – MACIEJ KLIMKIEWICZ 31.12.2018 godz. 11:00 STADION: 0/6, 7/5, 4/6 (2h)

KRZYSIEK MATEJKO – WOJTEK BORUCKI

PAWEŁ DZIEDZIC – KRZYSIEK MATEJKO

MACIEJ KLIMKIEWICZ – WOJTEK BORUCKI

 

III LIGA

GRAMY W GRUPACH KAŻDY Z KAŻDYM – KOLEJNOŚĆ SPOTKAŃ DOWOLNA, TERMIN ROZEGRANIA MECZÓW GRUPOWYCH DO 30.04.2018

POTEM MECZE O MIEJSCA: 1-4 (PLAY OFF), 3C-3D O 5. MIEJSCE, 4C-5D i 5C-4D PLAY OFF O MIEJSCA 7-10.

ZAWODNICY Z MIEJSC 1-3 AWANSUJĄ DO 1. LIGI

 

PLAN GIER – GRUPA E:

SŁAWEK CHMIELEWSKI – MICHAŁ NOWAK

ANETA JANKOWSKA – ANDRZEJ SIUCIAK 04.01.2019 godz. 9:30 PIASKI:  6/2, 6/1 (1h)

SŁAWEK CHMIELEWSKI – MICHAŁ DĘBIEC

MICHAŁ NOWAK – ANETA JANKOWSKA

SŁAWEK CHMIELEWSKI – ANDRZEJ SIUCIAK

MICHAŁ NOWAK – MICHAŁ DĘBIEC

SŁAWEK CHMIELEWSKI – ANETA JANKOWSKA

ANDRZEJ SIUCIAK – MICHAŁ DĘBIEC

MICHAŁ NOWAK – ANDRZEJ SIUCIAK

ANETA JANKOWSKA – MICHAŁ DĘBIEC 21.01.2019 godz. 20:00 PIASKI

 

PLAN GIER – GRUPA F:

MATEUSZ NAWROCKI – DANIEL STRZELCZYK

ZBYSZEK RYTKA – MAREK KAJDANOWICZ

MATEUSZ NAWROCKI – TOMASZ SKUBIS

DANIEL STRZELCZYK – ZBYSZEK RYTKA

MATEUSZ NAWROCKI – MAREK KAJDANOWICZ 11.01.2019 godz. 20:00  STADION: 6/1, 6/2 (1,5h)

DANIEL STRZELCZYK – TOMASZ SKUBIS

MATEUSZ NAWROCKI – ZBYSZEK RYTKA

MAREK KAJDANOWICZ – TOMASZ SKUBIS

DANIEL STRZELCZYK – MAREK KAJDANOWICZ

ZYSZEK RYTKA – TOMASZ SKUBIS

 

 

 

 

 

 

 

 

REGULAMIN LIGI SINGLOWEJ/DEBLOWEJ/MIXTOWEJ

 

  1. NA KONIEC CYKLU PRZYZNAWANE BĘDĄ PUNKTY ZA ZAJĘTE MIEJSCA - DO USTALENIA

  2. 8-MKA NAJLEPSZYCH ZAGRA NA ZAKOŃCZENIE ROKU TURNIEJU MASTERS O ZWYCIĘSTWO W CAŁYM SEZONIE, PUCHARY…

  3. W SINGLACH GRAMY TRADYCYNIE DO DWÓCH WYGRANYCH SETÓW. W LIDZE PAŃ SUPER TIE-BREAK ZAMIAST 3-CIEGO SETA

  4. W DEBLU I MIXCIE GRAMY 3 PEŁNE SETY (WYNIK 3:0 TO 3 PKT. DLA WYGRANYCH I O PKT. DLA PRZEGRANYCH, WYNIK 2:1 TO 2 PKT DLA WYGRANYCH I 1 PKT. DLA PRZEGRANYCH).

  5. PIŁKI DO USTALENIA MIĘDZY STRONAMI… SKŁADKA… LOSOWANIE…

  6. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOPISANIA SIĘ W TRAKCIE ROZGRYWEK DO NOWEGO CYKLU, TRYB USTALA ORGANIZATOR WG SIŁY…

  7. W TRAKCIE ROZGRYWEK W PRZYPADKACH LOSOWYCH MOŻNA ZMIENIĆ PARNERA(KĘ) W GRACH PODWÓJNYCH, TRYB USTALA ORGANIZATOR ZACHOWANIEM ZASAD FAIR-PLAY…

  8. SPRAWY SPORNE ROZTRZYGA ORGANIZATOR LUB KAPITUŁA

  9. SPECJALNE CENY KORTÓW: 35 PLN/H W OKRESIE WAKACYJNYM, 45 PLN/H (1.05.-30.09), 65 PLN/H (1.10-30.04)

 

SZCZEGÓŁY, PYTANIA, SUGESTIE...: MACIEJ ŻYTKIEWICZ 602 605 845

 

 

 

Powrót